Facebook pokazuje ze jestem w Warszawie

Witam

Mam taki mini=problem, kiedy wpisze jakis post/komentarz Facebook dodaje podpis “w pobliżu Warszawy”,kiedy ja cały czas piszę z Aleksandrowa Łódzkiego(tu mieszkam zresztą) jako pochodzenie i zamieszkanie też mam Aleksandrów więc nie wiem czemu tak jest, grzebałem w ustawieniach itp. ale nic nie znalazłem.

Generalnie to nie problem ,ale już mnie nudzi odpowiadanie na pytania w stylu "stary co ty w Wawie robisz ?)

pozdrawiam galek1908 :expressionless:

Twój komputer nie ma GPSa, wiec lokalizacja nie musi być dokładna.

hmmm…no ale dlaczego innym pokazuje np: Łódź (5 kilometrów od Aleksandrowa) w końcu to też duże miasto

Nie byłeś przypadkiem ostatnio w stolicy? Ja miałem podobny incydent, byłem w Poznaniu i później Facebook dodawał mi lokalizacje Poznań, lokalizacja się “naprawiła” dopiero jak dodałem post z iPhona.

A może być to nawet Pcim Dolny, nie ma to najmniejszego znaczenia. Ważna jest pula adresów IP dostawcy i gdzie on jest zarejestrowany.

Jeżeli masz np Neostrade to możesz mieszkać pod Rzeszowem a geolokalizatory będą ci pokazywać lokalizację Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce i to po zmianie Ip za każdym razem inną.

Internet mam z PLAYa , musze zobaczyć i wysłać jakiś post z telefonu bo bardzo możliwe że jest podobnie jak u cb Matheo