Facebook - przejęcie kontroli na fanpage

Hej wam wszystkim! 

Po HotZlocie trzeba było wrócić do pracy i nowych zleceń. Jedno z nich niestety trochę mnie rozwaliło i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Zostałem poproszony o prowadzenie fanpage’a na Facebooku. Problem polega na tym, że był on wcześniej prowadzony przez jakąś zewnętrzną firmę a obecny dyrektor instytucji i księgowa ze względu na bałagan po poprzednim włodarzu nie mogą dokopać się do faktur żeby stwierdzić jaka to była firma… Czy istnieje możliwość skontaktowania się z jakimś adminem Facebooka albo jakiś inny sposób na to żebym mógł przejąć sprawowanie nad tym fanpagem?

Z góry wielkie dzięki za poradę! :slight_smile:

Ogólnie rzecz biorąc musisz sprawę zgłosić do administracji i opisać sprawę podając jak najwięcej szczegółów (dobrze jeśli możesz wymienić profile osób które zarządzały stroną w twoim imieniu).

W tym celu postępuj wg wskazówek wchodząc na fanpejdża -> kliknij: -> zgłoś strona -> czy to jest twoja własność intelektualna

Przydatne info:https://www.facebook.com/help/221819491164051

Prawdopodobnie użyjesz formularza kontaktu dot. płatności: https://www.facebook.com/help/contact/137574362977954

 

Jeśli nic nie wskórasz, załóż nową stronę i użyj opcji połączenia.

Bacz na to, że wszystkie treści z wcześniejszej strony zostaną usunięte, więc bez uprzedniego ich eksportu przez jakieś zawnętrzne narzędzia się nie obejdzie.

Dzięki bardzo :slight_smile: jak nie poskutkuje to będę musiał jednak poczekać aż księgowa z dyrektorem dojdą do ładu :wink:

Sprawe i tak możesz zgłosić, bo rozpatrzenie potrwa nawet kilkanaście dni.

Lepiej dmuchać na zimne i stać na twardym gruncie :wink: