Facebook scalanie profili

Witam
Czy ktoś jest mi w stanie pomóc odnośnie połączenia 2 profili(strony) na FB. Jeden profil jako osoba prywatna a druga jako firma.Posty z osoby publicznej znalazły się na firmie?
Pozdrawiam

Jak połączyć? To są osobne konta FB, czy strony na jednym koncie? Jeśli dwie strony, to jest tak: kiedy wrzucisz coś na prywat’a, to nie wpadnie to do firmy, bo jak miałoby to się stać? Podobnie jest np. jakbyś miał stronę swoją i np. YouTube’ową (kanał).

W pytaniu chodzi o to, że posty z jednego profilu - prywatnego - (ale nie wiadomo ile i jakie), znalazły się na drugim profilu - firmowym. Być może operator nie zauważył, że go Fejsik przelogował :slight_smile:

Aha, myślałem, że @sebastian1985 pyta o to, czy tak w ogóle się dzieje. Co do tematu i problemu, to możliwe, że FB przelogowane… Jeśli tych postów nie ma dużo, to pokasować i wstawić nowe tam, gdzie trzeba. Jeśli coś nieodpowiedniego wyciekło, to - no jest problem… Jeśli tych postów było ok. 50 lub 100 lub więcej, to ręczne kasowanie zajmie wieki. Trzebaby znaleźć właśnie jakieś narzędzie, które to zrobi automatycznie, z czym bym uważał (podawanie loginów i haseł na mało znanych narzędziach).

Nic nie wyciekło, tylko posty zamiast na profilu firmowym, gdzie są dostępne dla wszystkich(bez logowania) zostały umieszczone na profilu prywatnym, posty,zdjęcia widzą osoby zalogowane

Jak nie ma ich z 1500 i z okresu 10 lat działalności prywatnego profilu, dodatkowo są bez reakcji i komentarzy to może ręcznie je wrzucić jako wspominki w 2023…