Facebook - strona nie działa

Witam.
Mam problem z wyświetlaniem fb. Po zalogowaniu jest widoczne tylko zdjęcie profilowe i dalej nic. Biała strona. Nawet nie mogę się wylogować normalnie tylko czyszcząc przeglądarkę. Zmiana DNS nie pomaga, MTU tez. Na tym samym komputerze inni domownicy normalnie logują się na swoje konto i strona wyświetla się poprawnie. Moje konto nie wyświetla się nawet na innym komputerze i innym internecie. Czy ktoś wie o co chodzi? Czy to blokada konta? Nie było żadnych ostrzeżeń czy monitów ze strony fb.

A może tak paskudny jesteś, że dali cenzurę? A tak serio nie masz wtyczki blokującej reklamy? Wyłącz ją i zobacz działanie strony.

Sprawdź na innej przeglądarce.

Wydaje mi się, że wcale nie jestem paskudniejsza od ciebie :wink: A tak serio. Nie nie mam wtyczki blokującej reklamy, nie działa na żadnej przeglądarce, innym kompie, innym internecie. Zmiana Mtu, dns tez nic nie dala. W telefonie facebook działa normalnie. Na kompie niestety nie chce sie załadować.

Zostaje na telefonie zgłosić, że masz problem po zalogowaniu na PC (praktycznie biała strona). Może ustalą co się dzieje, teoretycznie można by uruchomić narzędzia dewelopera w przeglądarce i sprawdzić czy są jakieś błędy w konsoli (można by je wrzucić do zgłoszenia, że masz prawie całą białą stronę).

Może pakiet antywirusowy “miesza” w przeglądarkach. Spotkałem się już, że pakiet antywirusowy dodawał sobie certyfikat, aby skanować zaszyfrowany ruch HTTPS i tym sposobem uszkadzał ładowanie się niektórych witryn.

Sprawdź uruchamiając Powershell i wpisz:
Resolve-DnsName -Name facebook.com

Zobacz, czy rozwiązuje Ci domenę.