Facebook - usunięcie strony z "ulubionych'

Witam

Mam pewien problem z facebookiem i nie mam pomysłu jak go rozwiązać. Każdy ma w swoim profilu “Ulubione zajęcia i zainteresowania” i tam są jakieś strony, na których kliknąłem “lubię to”.

Mam tam kilka stron, które faktycznie lubię i jedną, na której na pewno nie klikałem “lubię to”. Wiem, że mogę wejść na stronę np. League of Legends na facebook i kliknąć “nie lubię”, ale strona którą rzekomo lubię nie ma swojej strony na FB. Adres prowadzi do jakiejś strony (nawet nie chcę tam włazić). Próbowałem wpisać jej nazwę na FB i znajduje ją (już byłem szczęśliwy, że kliknę “nie lubię”), ale po kliknięciu na znaleziony profil, zamiast przekierować mnie na ten profil na FB, zostaję ostrzeżony o tym, że link prowadzi poza facebook, ba - nawet jest informacja “Security Alert: This Link May Not Be Safe”.

Nie wiem jak to cholerstwo wywalić. Strona jest średnio “wygodna” (nie jest to jakieś porno jak coś) i nawet ustawiłem sobie, że te ulubione strony widzę tylko ja, więc nie chodzi nawet o to, że ktoś zobaczy. Ot tak chcę takiego przekręta wywalić dla własnej satysfakcji.

Strona nazywa się “zdecydowałem się skasować, bo w sumie nieistotne” i nawet mogłem na niej być, bo kiedyś na głównej wykopu był taki “wątek” i oczywiście zajrzałem (nawet w powiązane itd). Ale jakim cudem to się samo dodało i nie da rady tego wywalić? jakby ten profil nie istniał.

Z góry dzięki za pomoc.

próbowałeś tutaj?

facebookaktywnosci.png

Dzięki, ta funkcjonalność musiała pojawić się dopiero wczoraj/dzisiaj - wcześniej nie było guzika “nie lubię” (na 100%), trzeba było przejść na daną stronę i tam klikać nie lubię. W przypadku tej strony się nie dało, bo było przekierowanie gdzieś w świat.

No ale dziękuję Ci bardzo za powiadomienie i rozwiązanie mojego gryzącego mnie problemu :smiley: