Facebook - werydikacja przez rozpoznanie osób

Witam

Dzisiaj fb zablokował mi konto bo rzekomo nie są pewni czy jestem autentyczna. Każą mi rozpoznać osoby na zdjęciach, sęk w tym, że większość z nich ma nieprawdziwe fotki(dodani dla możliwości grania w grę) albo ich po prostu nie rozpoznaję. Raczej ciężko zapamiętać ok. 200 osób.

Skoro według fb dodawałam zbyt wiele nieznajomych osób to chyba tylko zapraszanie powinni mi zablokować, a nie całe konto… W każdym razie wiem, że istnieje weryfikacja przez SMS, sęk w tym, że fb mnie o numer nie pytało podczas rejestracji przez co o tym zapomniałam, a teraz nie mogę go wpisać bo mnie blokli.

Co teraz zrobić? Nie mogę skontaktować się z fb, bo oni ten przycisk “kontakt” to gdzieś sprytnie zakamuflowali. I czy jest polski support czy po angielsku trzeba pisać? Co należy im napisać i jaki dać dowód, że ja to ja?

Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwikłać ten problem?

Ja mam taki pomysł - jeśli nie masz zablokowanej listy znajomych dla innych, to poproś kogoś żeby wszedł na Twój profil i zrobił screen wszystkich znajomych wydrukował Ci i będziesz mieć zdjęcia i imiona wszystkich osób.

Dodane 27.02.2013 (Śr) 19:27

PS. Po co mieć ok. 200 znajomych i ich nawet nie rozpoznawać?

Bo mam na wpół fikcyjne konto tj. imię i nazwisko autentyczne, zdjęcie profilowe też, jednak używam go głównie do grania w gry. Moim realni znajomi w nie nie pogrywaja, więc dodałam też takich których nie znam.

Udało mi się wreszcie jakoś znaleźć do nich kontakt, życzyli sobie skan dowodu tożsamości co też uczyniłam. Zobaczymy co będzie dalej.

To drukowaniem nie jest wcale takim złym pomysłem, jesli fb support da plamę to spróbuję tego.

EDIT: Twoja metoda nie działa, fb ukryło moje konto, więc go nie widać, znajomych moich także.

Chyba jest opcja żebyś im wysłała kopię jakiegoś dokumentu ze zdjęciem i Cię odblokują, poszukaj informacji o tym.

To też uczyniłam i teraz czekam na ich odpis… Ponoć dłuugo może to trwać…