Facebook zacina się na nowym laptopie w chrome

Hej,

pomóżcie proszę, Facebook prawie nie chodzi na nowym laptopie / scrolling albo nie działa, a jak działa, to wolno i  pokazuje puste pola, np. blokuje się nagle touchpad, czasem blokuje się na innych stronach, ale ja nie mam  do niego osobnego programu, steruje nim windows 10, np. na Fb widzę czyjeś wpisy bez treści, bez obrazków itd, system windows 10, w przeglądarce gogle chrome. W innych przeglądarkach na tym laptopie działa bez problemu. Zbiegło się to za zakupem laptopa, ale głównie z aktualizacją chroma, która miała miejsce kilka dni temu, a także z instalacją KIS. Ktoś ma jakiś pomysł?

Ja wiem, że skoro działa na innych przeglądarkach, to można by temat olać, ale na wszystkich komputerach działam na chrome, jako na głównej przeglądarce.

Czy ktoś ma podobnie? Czy któreś ze wskazanych podejrzeń może być przyczyną?

 

Pozdrawiam.

Też miewam podobne problemy z Facebookiem, ale co ciekawe na różnych przeglądarkach. Ostatnio są problemy na Maxthonie, pasek nawigacyjny “odkleja się” od reszty strony i gdy scrolluję jedzie na dół, zasłaniając inne treści. Wcześniej jakieś dziwne bugi wyskakiwały, gdy korzystałem z Firefoksa. Chwilami kompletnie nie rozumiem, z czego takie problemy na wybranych stronach wynikają. Korzystam z Windows 7. Przeglądarki mam zawsze w najnowszych wersjach, ale coś musi generować takie problemy. Może jakieś wtyczki? Albo coś nie halo z obsługą JavaScript? Szukałem jakiegoś rozwiązania, ale niestety jak dotąd go nie znalazłem.

Doszedłem do konkluzji, że skoro na innych laptopach działa wszystko ok, to jest co s nie tak z tym modelem. Idzie do zwrotu.

u mnie np strona się potrafiła non stop zamykać, pojawiał się napis “kurza twarz”, za mało pamięci itd. Jak może być za mało pamięci, jak na innych modelach też mam po 16GB ramu i wszystko hula. Zawsze mam otwarte kilka przeglądarek, w każdej po ileś tam okien. I w innych przeglądarkach też się zaczeło to dziać, ale tylko na tym laptopie. Więc poszedł do zwrotu.