Facebook - zhakowane konto

Straciłem kontakt z FB, wychodzi na to, że ktoś zhakował moje konto, podmienił adres mail, itd. Wypróbowałem wszystkie warianty pomocy dostępne przez FB i niestety nie działają. Po kilku próbach informacja, że blokują bo za często używam tych narzędzi pomocy.
Co robić?, jak można napisać do FB?, nie dodałem telefonu do konta. Wieczorem po powrocie będę próbował dalej ale niestety nie mam już koncepcji :frowning: .

Witam,
mam pytanie czy adres email został zmieniony na adres email z końcówką rambler.ru?
Jeżeli tak to jestem w stanie dalej pomóc.

No nie udawaj, że jesteś adminem serwera w Rosji i czytasz ich skrzynki dla beki…

Teraz już nie pokazuje mi się ten adres mailowy ale należy do firmy/podmiotu:
SOLAR Soluciones Arquitectónicas
Nie mam już siły i od kilku dni nie próbuję, na forum Elektrody przeczytałem, że nie ma szans do FB napisać, że tam odpowiadają tylko booty.

Dziaisaj mam takie komunikaty jak chcę wejść:
„Podany adres e-mail nie jest powiązany z kontem. Znajdź swoje konto i zaloguj się.”
„Wygląda na to, że niewłaściwie korzystałeś z tej funkcji, jadąc zbyt szybko. Tymczasowo uniemożliwiono Ci korzystanie z niego.Jeśli uważasz, że nie jest to sprzeczne z naszymi Standardami społeczności, daj nam znać.”
Tłumaczenie z translatora :wink:

Ajaj, no to radzę przeskanować malwarebytes, i zobaczyć czy cos wyszlo i napisać jeszcze raz do supportu a jak to nie pomoże to na elektrodzie napisać, tam tez są specjalisci moze coś zdziałają.
Przy okazji może Pan wejsc na te strone Zgłoś złamanie zabezpieczeń konta

Nie udaje admina serwera, tylko sama miałam taki przypadek złośliwego oprogramowania rambler.ru, poprostu ktoś mi chciał ukraść konto i je sprzedac, jezeli Pan chce moze o tym sobie poczytac i nie ma co się z tego śmiać bo przez tego wirusa może byc wyciek danych osobowych.

Od tego zacząłem :slight_smile:

No właśnie konia z rzędem temu kto da mi namiar ale nie na booty.

Sa a jakŻe :slight_smile: i twierdzą, że z żywym człowiekiem na FB nie ma możliwości pogadać/napisać/poczatować :frowning:

Można też zrobić tak że jeżeli jeszcze na Pana poczcie jest widoczne powiadomienie o włamaniu się na konto to proszę w nie wejsc i zobaczyć czy coś się da zrobić, jeżeli wyświetli się jakiś błąd strony to można spróbować z innej przeglądarki.

Od samego początku nie da się wejść na konto, nie da się przejść wskazówek suportu i tak do dzisiaj. W jednej z podpowiedzi jest zapytanie, czy mail XXXXX@gmail.com to twój mail? - tak mój., To podaj hasło - podaję i przekierowuje mnie do tej odpowiedzi którą zacytowałem kilka wpisów wyżej. Do znudzenia przeczytałem już wszystkie bootow-e podpowiedzi i nic.
Dziwne jest to, że nie można do nich napisać, wg mnie to forma cwaniactwa, bo kogo jak kogo ale ich chyba stać na suport z prawdziwego zdarzenia.

Próbowałam poszukać czegoś jeszcze i znalazłam taką stronę, może cos da Nie pamiętam hasła | Nie mogę się zalogować | Facebook - znajdz konto
Polecam również wejść na ig dominik_domczor tam pan znajdzie wskazówki co zrobić jeżeli będą się pokazywać błędy, polecam też wejść na jego yt.
Tu link do filmiku na yt tego pana jak odzyskac konto bez email i hasla na fb Jak odzyskać konto na #Facebook #facebooku bez hasła i emaila - YouTube

Dziękuję, jutro po powrocie sprawdzę te wszystkie wskazówki. Kurcze, nie pomyślałem, aby szukać pomocy na YT.

Czy metody cokolwiek pomogły?

Przepraszam za zwłokę , wylądowałem w ortezie i mam pewne ograniczenia, piszę z kompa jak jestem w domu.
Niestety nie, nie mogę przejść pierwszych kroków tego poradnika ponieważ ciągle kręcę się wokół komunikatów jak na zał. screenach.




FB_4.png

Z tego co widzę to z Pana konta zrobiono teraz stronę jakiejs firmy, mogę zgłosic ze jest to podszywanie się i moze to uznają tylko potrzebowałabym Pana nazwy na fb, a nie wiem czy to zgodne z zasadami…Teoretycznie podszywają się ponieważ weszli Panu na konto zmienili nazwe profilowe a nawet adres email i zrobili z tego stronę internetową, zakładam że z telefonu takze wylogowało? Na obrazku fb_2 niech Pan kliknie ‘‘to nie ty?’’, chyba że wyrzuca.

Próbowałem wiele razy, ciągle wracam do tego komunikatu jw. FB_3.
Przed chwilą doszedłem jakimś cudem dalej tj. do weryfikacji na podstawie dowodu osobistego, tak jak na filmiku z YT, ale nie prześlę go!, tj. kiepskiej firmie skoro nie da się załatwić z pozoru prostej sprawy. Mój adres mail jest niepowtarzalny ( jak zresztą wszystkie inne ), zablokowali konto to wiedzą, ze ktoś zrobił „kuku”, nie mogą do mnie napisać???
Ktoś na razie ukradł mi konto, administracja FB wie o tym i nic… i ja mam im wysłać dowód ???
Trochę się naczytałem na temat polityki FB odnośnie ochrony danych osobowych.

Dziękuję bardzo za pomoc i dobre chęci :slight_smile: ale nie chce tego nadużywać, mój problem - wyleczyłem się z FB, tak na razie :wink:
Skoro zablokowali moje konto to nikt nie wejdzie na mój profil. Na telefonie nie uzywałem FB.

Teoretycznie to tam juz nie ma Pana adresu email, bo wczesniej byl on powiązany z Pana kontem a teraz poprzez te firme juz nie jest, bo firma zmienila, moze ten dowod by cos podzialal - kto wie, no błędów od fb jest bardzo dużo nie da się ukryć, ale Pan je przeszedł i w jakiś sposob udało się Panu dojsc do tego dowodu osobistego, wydaje mi się że warto by było coś jeszcze popróbować, bo czuje ze mozna to konto odzyskać. Ale jak Pan nie chce już wysyłac to tak własciwie to skoro nie ma już przypisanego tego adresu email do żadnego konta to myślę że da się utworzyć nowe z tym samym emailem, może się uda.

A pod jaki adres zgłosić?, praktycznie taki nie istnieje :frowning:

Niestety nie, próbowałem i odrzucają ten mail na początku.

Ja mogę zgłosić mam taką funkcję gdy wejdę na stronę tej firmy na FB „zgłoś podszywanie się” i można tam wybrać „pod ciebie, pod znajomego, pod znana osobę” Pan może tak samo tylko trzeba założyć nowe konto z nowego maila, potem wejść i zobaczyć czy się uda, jeżeli wyskoczy błąd i się nie da to ja mogę spróbować (tylko Pan musiałby mi podać nazwę użytkownika na fb) bo nie robiłam wcześniej żadnych działań związanych z odzyskiwaniem konta i myślę że nie wywaliłoby mnie.


W której to jest zakładce, przeszukałem wszystkie i nie widzę, hmm…

Pierw wchodzi Pan na strone tej firmy czyli SOLAR Soluciones Arquitectónicas, potem są takie trzy kropki, trzeba je kliknąc potem kliknąć zgłoś czy cos takiego a na koncu wyświetlają się tamte komunikaty