Facebook


Miał już ktoś coś z takim czymś do czynienia ?

tak, masz bana

a za co niby ? nic takiego nie zrobiłem dodam tylko , że wcześniej zrobili mi to na fejkowym koncie dokładnie to samo a dzisiaj na głównym

no to sam sobie odpowiedziałeś

1 polubienie

No to nie wiem teraz co robic ? Po tygodniu znów mi te główne zablokują ? co ma główne konto ( około 7 lat ) do fejkowego które miałem od roku prawie i nic nie było.
To w takim razie co zrobić żeby mieć pewność ze jak mi odblokują konto główne ponownie nie zostało zablokowane ?

Nie używać multikont.

A jak bym na tym fikcyjnym koncie korzystał z innego IP to by pomogło ?
Inna sprawa jest taka , że osoby posiadające jedne konto nic takiego nie robią i też dostają bany

Skąd wiesz co robią prywatnego, może udają aniołki w wąskim gronie a stalkują w prywatnych wiadomościach / zamkniętych grupach.

Przechwytywanie

1 polubienie

Po co się odwoływać jak to nic nie da

To kup/skonstruuj wehikuł czasu jak nie wytrzymasz tygodnia.

1 polubienie

:smiley:

Odkreślaj dni jak więzień… Jak Ty wytrzymasz do przyszłej niedzieli bez FB?

1 polubienie

Dostęp do FB to ja mam tylko komentarzy nie pokazuje pod materiałami i dostępu do grup nie mam

No i co :)? Zablokowane tymczasowe i tyle :slight_smile:

Gdzieś czytałem artykuł, że fb wziął się za banowanie fejkowych kont. A że z tego samego adresu IP zakładałeś dwa konta, to już masz odpowiedź.

To teraz zostało logowanie na główne konto z mojego IP , a na fejkowe z innego IP ,
ale czy pomimo logowania z innych IP mogą być nadal problemy dlatego że konta była zakładane na jednym IP ?

Przepraszam że się wtrącam ale tylko pytam czemu ja z trzech różnych IP nie mam
problemu z logowaniem na FB?

A czemu byś miał mieć; zmienne IPv4 to praktycznie norma (i powiedzmy kilku/-nastu/-set użytkowników pod tym samym adresem publicznym), jak nie generujesz podejrzanego ruchu to raczej się tobą nie zainteresują.

1 polubienie