Facebook'owa zagadka

Witam, jestem u was 1 raz, więc chciałbym się porzywitać bardzo serdecznie :)! 

Co Cię “zastanawia w owej kolejności” bo - Wybacz - nie rozumiem sensu tego postu ?

DeVito

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Po pierwsze to nie działa, sam przekonałem się o tym sprawdzając to z kolegą. 

Wchodziłem na profil kolegi i na odwrót a nawet nie wyświetliło nas na owej liście … (Nie z tego samego IP).

Proszę poczytaj sobie trochę : 

http://pytamy.pl/title,kto-ogladal-moj-profil-na-facebooku,poradnik.html?smclgnzlticaid=512467

Pierwsza sprawa, opcja kto przeglądałj profil to pic na wodę fotomontaż. Druga sprawa, tego typu aplikacje mają jedynie na celu wyłudzenie naszych danych. Trzecia sprawa, w ten sposób rozpowszechnia się wirusy, wykorzystując ciekawość i naiwność użytkowników portalu.

A nawet oszukując userów z facebooka można wykraść ich hasło…wystarczy dać link do artykułu jakiegoś lub dać instrukcje (np. wejdź na serwer testowy facebooka i się zaloguj. jakieś 1/4 oglądających post przy takim żarcie niebezpiecznika się nabrało). Przy czym logowanie sprowadza się do zapisania na serwerze hasła i czasami przekierowywanie na złośliwe strony. A wystarczy też właśnie wrzucić do postu jak wiedzieć kto wchodził na nasz profil. Co do tematu: To nie działa… To tylko żart jakiegoś użytkownika, ale do puki takiej opcji nie ma oficjalnie lepiej nie rób tych instrukcji.

dokładnie, takie aplikacje nie działają, sam FB wydał kiedyś oswiadczenie, ze nie zamierzają wprowadzac narzędzia, które pozwoli patrzeć kto nas oglądał więc raczej nieprędko coś sie w tym temacie zmieni