Facebook'owa zagadka

(Kokoko1717) #1

Witam, jestem u was 1 raz, więc chciałbym się porzywitać bardzo serdecznie :)! 

(lordjahu) #2

Co Cię "zastanawia w owej kolejności" bo - Wybacz - nie rozumiem sensu tego postu ?

(Agatonster) #3

DeVito

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Adm Osytek) #4

Po pierwsze to nie działa, sam przekonałem się o tym sprawdzając to z kolegą. 

Wchodziłem na profil kolegi i na odwrót a nawet nie wyświetliło nas na owej liście ... (Nie z tego samego IP).

Proszę poczytaj sobie trochę : 

(roobal) #5

Pierwsza sprawa, opcja kto przeglądałj profil to pic na wodę fotomontaż. Druga sprawa, tego typu aplikacje mają jedynie na celu wyłudzenie naszych danych. Trzecia sprawa, w ten sposób rozpowszechnia się wirusy, wykorzystując ciekawość i naiwność użytkowników portalu.

(Piesek64) #6

A nawet oszukując userów z facebooka można wykraść ich hasło...wystarczy dać link do artykułu jakiegoś lub dać instrukcje (np. wejdź na serwer testowy facebooka i się zaloguj. jakieś 1/4 oglądających post przy takim żarcie niebezpiecznika się nabrało). Przy czym logowanie sprowadza się do zapisania na serwerze hasła i czasami przekierowywanie na złośliwe strony. A wystarczy też właśnie wrzucić do postu jak wiedzieć kto wchodził na nasz profil. Co do tematu: To nie działa... To tylko żart jakiegoś użytkownika, ale do puki takiej opcji nie ma oficjalnie lepiej nie rób tych instrukcji.

(Klimek Iza) #7

dokładnie, takie aplikacje nie działają, sam FB wydał kiedyś oswiadczenie, ze nie zamierzają wprowadzac narzędzia, które pozwoli patrzeć kto nas oglądał więc raczej nieprędko coś sie w tym temacie zmieni