"Failed to initialize properly (0cx000007b)

Witam.

Mam oto problem z czymś takim:

jebanyblad.jpg

Występuje gdy chcę włączyć niektóre programy jak np Rapidshare Manager, gdy chcę zainstalować Daemon Tools, gdy włączam niektóre gry…

Jestem po 4 formatkach, zawsze różne wersje systemu Windows XP SP3 (DarkEdition itp).

Moja specyfikacja sprzętowa (wątpię, że się nada…)

Intel Pentium 4 3.0 1M/800

Grafika Ati 9550

2x 1gb ram Goodram.

Dwa dyski ATA 80+160gb.

Próbowałem instalować net framerowki - mam wszystkie wersje (1.1, 2.0, 3.0 i 3.5), windows installera ( z nim mam również problemy przy niektórych instalacjach).

Cały system skanowałem programami Norton Antywirus 2009 (legal), McAfee antywir, Kaspersky antywirus i Spybot SD.

Wykryły kilka wirusów (McAfee usunął połowę plików systemowych i wszystkie .exe z dysków…) i nadal problem występuje.

W Google znalazłem jedynie informację, że może to być wirus lecz nie znalazłem nic.

Jakieś solucje?

PS zapomniałem dodać, że nie działa mi w ogóle strona Microsoftu i oficjalne strony twórców antywirusów (i nie tylko…).

edit

Zainstaluj legalną wersję Windows.

[-X

A jakbyś zainstalował legalną wersję systemu, to sądzę, że problem by ustąpił :twisted:

Pirat. Małe przeoczenie.

Niestety ani sformatowanie wszystkich dysków tudzież oryginalny windows nie pomógł.

Spróbuję jeszcze oryginalnego Win 7 zainstalować…

Sądzę , że to dysk który ma już swoje lata (dwa latka kręcenia się 24h/7/365 każdemu wyjdzie bokiem…).

Jeśli znajdę rozwiązanie podam, dla potomnych.

Edit: Win 7 również napotyka ten problem - czyli to zapewne wina hardwaru, w tym przypadku - dysku.