"Failed to load dll" - dla apoint.exe i browser defender

Proszę o pomoc. Zmieniałem sprzęt i w nowym (dużo powiedziane) lapku nie działało przewijanie tekstu.

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

:OTL
SRV - File not found [On_Demand | Stopped] -- c:\usr/MYSQL/bin/mysqld.exe -- (MySql)
SRV - File not found [Disabled | Stopped] -- -- (Harmonogram automatycznej usługi LiveUpdate)
SRV - File not found [Auto | Stopped] -- C:\WIN2005\system32\brsvc01a.exe -- (Brother XP spl Service)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\WG511ICB.sys -- (PRISM_ICB)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\Drivers\ATHFMWDL.sys -- (ATHFMWDL)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\ar5523.sys -- (AR5523)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\DRIVERS\adiusbaw.sys -- (adiusbaw)
DRV - File not found [Kernel | Auto | Stopped] -- System32\Drivers\adildr.sys -- (ADILOADER)
O3 - HKCU\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {7FEBEFE3-6B19-4349-98D2-FFB09D4B49CA} - No CLSID value found.
O16 - DPF: {8AD9C840-044E-11D1-B3E9-00805F499D93} http://java.sun.com/update/1.6.0/jinstall-1_6_0_20-windows-i586.cab (Reg Error: Value error.)
O16 - DPF: {8FFBE65D-2C9C-4669-84BD-5829DC0B603C} http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/ultrashim.cab (Reg Error: Key error.)
[2014-01-13 19:01:39 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\AdwCleaner
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"Shell"=- 
:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Uruchom SecurityCheck i aktualizuj programy oznaczone jako Out of date

Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware PRO.

http://wstaw.org/m/2012/12/29/2012-12-29_005346.png

Zaczęło się niewinnie od braku przewijania… Lapka wyczyściłem według instrukcji, ale w międzyczasie wypłynęły z niego dane do logowania na serwerze (i sam nie wiem co jeszcze…) Teraz trwa wojna na serwerze: hakerzy zainfekowali dokładnie wszystko co się dało (widać po logach - siedzieli na serwerze 6 godzin, otwierali po kolei prawie każdy plik zmieniając jego zawartość). Google zablokowało serwisy jako infekujące niebezpiecznym oprogramowaniem. Radykalne działanie przyniosło (mam nadzieję) efekt - Hosting otrzymał zlecenie skasowania zawartości (pliki i foldery) i przywrócenia ich na te z przed ataku. Liczę, że bazy danych się ostały… ale hasła zmieniłem wszędzie. Wszystko zdaje się wracać do normy…

 

Koniec końców przewijanie nadal nie działało i komunikat z tematu widziałem przy każdym starcie. W każdym razie dzięki za chęć pomocy. Okazało się po porównaniu z drugim lapkiem (taki sam, takie samo oprogramowanie) że z niewiadomych przyczyn sterownik nie zainstalował się do końca. Porównałem systemy - identyczne pliki, ale kiedy porównałem katalogi sterownika, w moim brakowało kilku plików. Wystarczyło skopiować je ręcznie z drugiego i przewijanie działa. Czasem proste metody są najskuteczniejsze :wink: Pozdrawiam