Fajna gra na PC co polecacie?

Pograłbym w dobrą grę ^^ ale nie jestem na topie.

Liczę na was co polacicie? Mile widziany krótki opis gry :smiley:

rukiaa5 , jakiego masz kompa? Ile masz kasy na te gry?

mackobdg , nie dawaj pirackich linków!! :evil: :x

OTy kosmos.JNJN

jakie pirackie linki ? :o

Mam Intela Quad 2,33 GF 9600GT 512MB 256bit 4GB RAM, a forsa jest i to dużo ^^

Dodane 19.03.2009 (Cz) 16:22

Co to ma znaczyć?

ostatnią dobrą grą jaką grałem jest fear 2

wcześniej nie pamiętam xD

teraz sam chłam wydają po prostu gry tworzą dla kasy ;p

radze tez zagrac w stalkera :cien czarnobyla

fajna gra z fabułą i klimatem

Nom Fear 2 daje radę ^^

Zobaczę Stalkera - dzięki :smiley:

Macie jeszcze jakieś gry? mogą być stare, nowe…

www.quakelive.com

jedna z lepszych gierek jakie byly, teraz w wersji na przegladarke, po sieci i za darmola (jak na razie)

polecam.

grand theft auto IV, fifa 09, call of duty 5 world at war, need for speed undercover, colin McRae Rally DiRT, Test drive unlimited, gothic 3, wiedźmin, nhl 09, nba 09, racedriver grid - to moje ulubione gry ;]

ja polecam gre teeworlds bardzo dobra jest na nudy tu mozna ją pobrać http://www.teeworlds.com.pl

Ja polecam Dark Sector podobne do Gears of war

Fallout 3 to kolejna odsłona zapoczątkowanego w 1997 roku cyklu, w którego skład – zdaniem wielu entuzjastów elektronicznej rozrywki – wchodzą najlepszej gry z gatunku RPG, jakie do tej pory ujrzała światło dzienne.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9490

To jest gra klimatyczna… Brutalna… Według mnie gra bez klimatu nie jest warta wydania pienięzy. Pograsz, pobawisz się, zapomnisz.

Warto sprawdzić także Wiedźmina. Są lepsze, choć jest to największa Polska gra. Po przeczytaniu sagi Sapcia to na pewno smakowity kąsek.

Poleciłbym World of Goo, ostatni krzyk mody - gra zrobiona przez trzech programistów, a osiągnęła sukces większy od Crysisa czy FEARa 2. Bawi graczy, którzy zjedli zęby na niejednym tytule jak i fanów simsów, tudzież miłośników kurnik(a).pl Kojarzycie Lemingi? No to gra jest na podobnej zasadzie, a teraz videorecenzja i kilka shotów:

283595968.jpg

283594390.jpg

Wideorecenzja

Call of Juarez