Fajne gry FPS

Szukam jakiś fajnych gier fps, w których mógłbym pograć team death match. W Enemy Territory grałem, w CS`a także. Polecacie jakieś inne? :slight_smile:

Call Of duty… a lepiej Call of Duty United Offensive. Sprawdź też nowe demo mulitiplayer F.E.A.R… świetna gierka się zapowiada… ostatnio giercuję w to demko.

Z darmowych bardziej taktycznych sprawdz America’s Army.

polecam Call of Dut y , Battlefield 1942 World War II Anthology ,którąkolwiek część Quake , Gorky 02 Aurora Watching , FEAR , Far Cry , Punisher

gdybyś napisał jaki masz sprzęt to można by było pogadać :stuck_out_tongue:

Ooo… właśnie… na starsze sprzęty typowe strzelanki TDM… Quake3, Red Faction, UnrealTournament (ten pierwszy).

No na rivie TNT 2 to chyba tylko te 3 ostatnie tytuły pójdą… :frowning:

Jak bys maił lepszy sprzet to oczywiscie darmowe, wspaniałe America’s Army, ale jak Riva TNT która kiedys maiłem to najlepszy chyba bedzie UT99, Quake2 (najlepiej CTF), moze QuakeWord? A jak chesz se pograc w cos starego SP no to System Shock 2. :smiley:

Slyszalem, że ta gra była jedną z lepszych…

Pobierz System Shock 2

Strona domowa gry

:slight_smile:

sam sciagam System Shock 2

i zobacze co to :slight_smile:

Warto, naprawde swietny klimacik. :slight_smile:

Gorąco polecam Soldier of Fortune 8)

Gra się naprawdę miło.

no dokładnie… całkiem fajnie… nawet mam oryginał z jakiejś gazety (nie wiem dlaczego zapomniałem o tej gierce).

stefe

Oczywiście mówimy o części pierwszej ? :slight_smile:

dokładnie… właśnie o tej…

1128752669.jpg

:wink:

Pograłem w demo System Shock i gra jest naprawde warta polecenia. Klimat fajny i taka komiksowa grafika. :slight_smile:

Najlepsza jak dotąd gra fpp w necie to Call of Duty United Offensive.

Jest niezła gra Global Operations i ma niskie wymagania sprzętowe :slight_smile:

Minimum:

Pentium III 500 MHz, 128 MB RAM, Windows 98/ME/2000/XP, DirectX 8.0a, 16 MB DirectX-compatible video card, DirectX-compatible sound card, 4x CD-ROM drive, and 800 MB hard-disk space

jescze można by dodac battlefield vietnam , volfenstein enemy teritory darmowo mozna pobrac no i half life i jego mody w koncu od tego wziął sie cs .Ale polecam call of duty united offensive i Quake wszystkie czesci nigdy sie nie nudzące a noi unreal tournament choc tylko w naj starsze grałem i unreal zwykły