Fajny/stylowy fonik do ok.400zl

Witam.

Telefonik jak w temacie, proszę o radę :smiley:

Dodam iż posiadałem omnię i zawiodłem sie na niej nieco, nie dlatego żeby sie psuła, choc była w serwisie na wymienie LCD ale dlatego że jej funkcje okazały się na codzień dla mnie zupełnie nieprzydatne a i z wizulnie nie nalezy do “czołówki” :?

co to szukanego przeze mnie telefonu: cena może być lekko w górkę, ważne aby telefon był NOWY, nie będę juz inwestował w “używki”.

Nie ma znaczenia czy będzie miał takie czy inne funkcje, jedyne czego oczekuje to stylowego/ładnego wyglądu zewnętrznego ( wiadomo to rzecz gustu ale aby nie był jakąś “szarą myszką”), przyzwoitego aparatu ( nie musi mieć 5 czy 3mpx ale aby jakościowo był dobry) oraz radia FM.

Fajnie by było gdyby był wysuwany, dotyk przejdzie, ale ostatecznie :smiley:

Proszę o porady :smiley:

http://www.nokia.pl/produkty/telefony/n … -supernova

kosztuje trochę więcej niż 400zł

Troche?^^ 200 zł to nie troche. Za 450 zł kupisz Samsung Ultra Classic (S7220). Wg mnie do takich celów jak podałeś idealnie się sprawuje a ma elegancki wygląd.

http://www.allegro.pl/item832347779_now … klepy.html - 419 zł.

S7220 ma dobrą cenę i aparat ale z wyglądu :?

co do nokii cena mogłaby w ostatecznej ostateczności ujść ale jej uroda budzi u mnie wątpliwości :?

Moża prosic o dalsze propozycje :smiley:

Nokia E51.

Powiedz o co chodzi Ci z pojęciem “stylowy”.

Bo z tego co przedstawiłeś to Ci polecę stylową nokię 3310.do tego aparat cyfrowy i mp3 z radiem.

Masz 3 urządzenia i co za tym idzie Lepszy aparat lepszą jakość muzyki i stylowy telefon.

Powiedz czy metal jaka marka jak się ma mieć sprawa z baterią.

Pozdrawiam

Może Nokia e71? ma qwerty co jest wielkim plusem

qwerty w telefonach jest raczej wielkim minusem. Jak kolega ma duże palce to tym bardziej.

E51 nawet fajna :smiley: E71 zbyt przypomina palmtopa :?

BoVVer co do marki nie mam faworyta chociaż przyznam że niezbyt mnie przekonuje Samsung, doświadczenie ciągnie mnie w stronę SE a nieco intryguje mnie LG :smiley:

Co do baterii nie mam zbyt dużych wymagań, aby tylko nie trzeba było z jej trwałością zbytnich kłopotów.

Tak przeglądowo to dość podoba mi się LG KS360 ( tylko aparat dość słaby chyba :? ) oraz KU990 ( chyba dobry aparat ale nie widziałem go w realu więc trudno mi ocenic jego wygląd, no i dotyk :? )

Z SE super jest K850 ale cena… :?

A tak nawiasem co myslicie o chińskich telefonach typu cośtamPhone i9 czy VAIO :?:

Dodane 29.11.2009 (N) 0:05

Qwerty dla mnie to w zasadzie plus :smiley: Mam małe plauszki :smiley:

O KS360 zapomnij, posiada beznadziejny pseudo dotyk i bardzo często się zacina, a także wiesza. Poleciłbym za to LG KP500 Cookie, którego teraz używam. Nie wiesza się, ładnie wygląda, aparat nie jest zbyt dobry, ale tragiczny też nie jest, a ekran dotykowy jak na taki telefon jest bardzo dobry.

A co myślicie o LG KU990 i SE Yari :?: :smiley:

LG słabiutki(bardzo awaryjny), Yari nawet fajny(w sumie cena ta sama co K850i). O Chińczykach zapomnij. Jak chcesz mieć stylowy do 400zł to K810i/E51/Corby(nawet fajny telefon)

ja polecam ku990 mam i puki co mi sie nie psuje i niemam z nim zadnych problemów moim zdaniem lepszy od cookiego wszystkie opcjje na plus dla ku990 poza akcelerometrem ktorego niema.

Dodane 29.04.2010 (Cz) 21:37

a ja polecam ci samsunga avile ładny z wygladu i przyjemny w urzytkowaniu nawet bardzo