Fajnych stylów

Gdzie można znaleźć fajne style do WinXP Pro, z gwarancją że ni usuną mi później bibliotek systemowych i że nie będe musiał edytować rejestru. No i że będą działały oczywiście.

Szukajka nie gryzie!!

http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm

Co do gwarancji – to było to pytanie retoryczne ?

yhm…

Ja mam “pakiet styli do Windows XP” i to FREE w najnowszym

“NIEZBĘDNIKU” 02/04 i tam jest program do usunięca jakiegoś pliku

w windowsie i działaja style z pakietu. A jest na czym oko zawiesić

nie byle jakie te skiny :slight_smile:

A czy piszą w NIEZBĘDNIKU że urzycie takiego programu jest prawie równoznaczne z utratą gwarancji na Windowsa? Czytałem artykuł w Chip’ie i tam było czarne na białym. Ten program kasuje bibliotekę systemową, albo zmienia wpis w rejestrze, lepiej nie próbować. Naprwdę nie ma nic co by chodziło ot tak, zaraz?

:o

Niemożliwe… Jak masz tracić gwarancję na Windowsa, skoro i tak wszystkie dane, całą płytę instalacyjną masz na CD! :expressionless:

Pierwsze słyszę :expressionless:

To jak coś w systemie popsuje Ci się, to tracisz gwarancję :?:

Jak sam coś w systemie popsujesz, świadomie i w określonym celu.

To nie ja ustaliłem te reguły, ale Bill i zarząd Microsoftu.

Po pierwsze PRIMO :!:

NIEZBEDNIK by czegoś takiego nie nagrywał na CD jak by to miało

szkodzić innym.

Po Drugie PRIMO :!:

Ten plik po jego skasowaniu można przywrucić wkładając CD z Win XP

Po Trzecie PRIMO ULTIMO :!:

Bill i zarząd Microsoftu może mi i wam … :slight_smile:

W sumie, to tak…

A co do przywracania takich plików, to trzeba bootować kompa i użyć narzędzia naprawiania, czy jest coś już na CD, do gotowego użycia?

_______________________??__________________________

A co sądzicie o zmianie ksywki na Bill czy Billy?

Będę Wam mógł… :stuck_out_tongue:

Piszesz kolego bzdury aż przykro czytać takie “bicie piany”

Albo “lanie wody” jak to mówią niktórzy, chciałbym jednak rzeby sie ktoś zainteresował pytaniem moim:

i o zmianie ksywki

:smiley: :smiley:

Wracając do tematu, po bezsensownych dywagacjach wiadomo kogo ( :twisted: ), polecam program StyleXP. Style do niego można znaleźć na:

:arrow: http://www.themexp.org/listings.php?type=vs - uwaga na pop-upy :!:

Co to miało znaczyć? Nidawno gdzieś widziałem twój post, w którym pisałeś że nikogo za plecami nie obgadujesz… Może to nie było tak “za plecami”, ale ja to sobie zapamiętam

A co do StyleXP, to chyba się rozpłaczę…

Miałem go, a jak mi się znudził to został usunięty. System nigdy już nie był taki jak poprzednio. Tu brak jakiejś biblioteczki, tu nieczynne windows update. Mialem stracha, trzeba przyznać. Ale w końcu przyszła poważniejsza awaria i po ponownej instalce było OK.

Starając się nakierować temat na lepszą drogę, to przypomnę że chodzi mi o gotowe do użycia style, bez programów takich jak StyleXp czy WindowBlinds

No nie obgaduję… A jak już, to właśnie publicznie, podpisując się pod tym, piszę szczerze co myślę. Nie uważam to za jakąś wadę. A że może to powodować, że “robię” sobie wrogów - jest to wliczone w “ryzyko”. Najważniejsze jest to, żebym został dobrze zrozumiany. O tym już kiedyś pisałem na tym forum.

Zapamiętuj , proszę Cię bardzo… No chyba nie napisałem tego, żeby nikt tego nie przeczytał i nie przyswoił… :roll:

Może trzeba sięnauczyć obsługiwać programy… :?

A nie powiedział prawdy :?:

:arrow: Kos@

Proszę nie zakładać, że ktoś ma coś do Ciebie

i zastanawiaj się co piszesz.

Takie odgrażanie się nie prowadzi do niczego dobrego.

Zapamiętaj sobie raz na zawsze - jeżeli masz coś do kogoś,

to pisz na PW, uważając na to co piszesz.

A licz się z tym, że może się zdarzyć zbulwersowany nimi

User, który to opublikuje.

Wszystkim przypominam, że, zgodnie z Regulaminem,

każdy User ma prawo wnioskowania o ukaranie.

Dobra, nie będę już gadał o manierach, obgadywaniach itd., bo to się zrobiło gorsze od brazylijskiej telenoweli.

Był wątek, że nie umuem obsługiwać programów. Umiem, jasne że umiem. A StyleXP usunąłem. poniewarz:

  1. Była to niepełna wersja

  2. W związku z powyrzszym była ograniczona

  3. Miała bardzo mało stylów (coś ok. 5)

  4. Niektóre dostępne opcje nie działały.

Takiego programu, to ja na kompie trzymać NIE będę! :evil:

P.S.

__________________________________________________

Dajcie w końcu jakieś fajne linki ze stylami, albo inaczej:

Dajcie (proszę) linki do FAJNYCH stylów

Jeżeli powyższa wypowiedź, jak wszystki inne została źle zrozumiana, albo nie została zrozumiana, to…

…piszczie na pw.

Kos@ jak już ktoś napisał z niezbędniku jest Style xp, a to że jest ograniczona to i tak nie przeszadza jeśli chcesz tylko zmienić sobie styl.W niezbędniku są także gotowe już style a więc będziesz miał je z około 20 (może i więcej) .Szczególnie polecam styl Sentile Green.Pozdrawiam.

To zakup pełną :stuck_out_tongue:

Sam zakup wloę pracować na classicu niż wydawać na programy ze stylami. Jedynie od czasu do czasu trochę urozmaicenia by się przydało. Ale powiedzczie mi, jeśli posiadam już kilka stylów, których nie mogę zastosować tak na żywca, to co zrobić żeby działały?

nieradze to mi kompa spier…