Fake czy Real? Flappy Birds za 90 tyś $

http://tech.money.pl/hi-tech/artykul/zainstalowales-flappy-bird-nie-kasuj-jest-duzo-warta,194,0,1476034.html?rfguidfo

 

Zobaczcie Gościu ma na telefonie Flappy Birds i sprzedaje go za tyle kaski. 

Marzena111 a co  to  ma wspólnego z Działem  Giełda ??

 

:arrow: Na Luzie

Może ktoś by kupił ode mnie telefon z Flappy Birds za 90 tys $ ; )) 

Też mam na fonie Flappy Birds i co z tego ?

Ciachnij fona na jakąś aukcję…a nóz widelec :slight_smile:

Jak dasz mi z 9000 za Galaxy S3 to Ci mogę od ręki sprzedać :slight_smile:

 

BTW : miałem o nim reckę pisać,ale TomisH mnie wyprzedził

Sprzedam backup aplikacji za skromnego tysiaka.

 

(joke)

 

Widzieliście co się dzieje u nas na Allegro? :o Tracę wiarę w ludzkość.

http://www.dobreprogramy.pl/Flappy-Bird-zniknelo-bo-bylo-zbyt-uzalezniajaca-gra-taka-jest-oficjalna-wersja,News,52165.html

Gościu tyle z tej gry zarabiał z REKLAM w tej grze. też nie rozumiem co ludzie widzieli w tej głupiej grze, która wygląda jak te z lat 80-tych?

Bo się wraca do takich gier. Jest niezwykle prosta mechanicznie i bardzo wciągająca, a Ci którym się to nie podoba najzwyklej nie potrafią tej gry ogarnąć. To tak jakbyś teraz wziął do ręki ruskie jajeczka. Klasyk ekstremalny :smiley:

Dokładnie zawsze powtarzałam że nie liczy się grafika szczegóły tylko Game Play - inaczej kto grałby w warcaby . Ale nadal nie rozumiem dalczego Gościu to wycofał - Oficjalna wersja jest taka że Gra była za bardzo uzależniająca? C’mon to chyba tylko plus… Może to po prostu taka ściema żeby narobić szumu wokół gry a potem wypuścić ją jeszcze raz i zarobić jeszcze więcej … ? 

Nadal w Windows Store na Windows Phone jest Flappy Bird ;p

Wiem, bo sam mam ;p

Napewno gra wróci, została usunięta tylko z najpopularniejszych platform, a z Windowsa Phone producent nie usunął. Może działa to na zasadzie: producent dostanie xxxxxxxxxxx$ od Micro$oftu za usunięcie Flappy Bird z innych platform i zostawienie aplikacji na Windows Phone, żeby M$ zarobił trochę posiadaczy smartphonôw z ich systemem…

Trochę to mnie zastanawia…

Tak jest w Windows Store, również ją widziałem, tyle że jako producent podany jest Zodo Studio, a w newsie na DP napisano, że grę wypuściło dotGears, tak więc albo była to zwykła zagrywka marketingowa, tj. oficjalnie wycofujemy grę, zmiana studia lub jej nazwy i wydajemy ponownie, albo ktoś po prostu sklonował grę i korzysta na jej popularności, zresztą po ilości klonów widać, że każdy próbuje na tym zarobić.

@roobal, to Flappy Bird z Zodo Studio to chyba podróbka (sądząc po ikonie). A po drugie to w Windows Store jest też Flappy Bird od IG Mobile i Flappy Bird od Jeremiah I., dwie aplikacje Flappy Bird 2 (od IG Mobile i indedev), a także FlappyFish i Flappy Birdie. Ciekawostką jest edycja specjalna - Flappy Ice Birdie :wink: Dla profesjonalnych graczy - Flappy Bird Pro i Flappy Bird 2 Pro :wink:

Podróbek trochę jest. :wink: