Faktura za internet

Faktura za internet mam ubierana 2 lata Fakturę za internet i gdzie mam iść ?

na google jakies e-faktury … mam dowody w formie pisemnej (drukowanej)

Asasynx2 napisz jaśniej o co chodzi chodzi o rozliczenie zwrot za internet

Możesz trochę jaśniej :?:

za każdy miesiąc place 36zl

i wybieram fakturke która wynosi 22% tej kwoty czyli 6 zl gratis

i gdzie mam złożyć ta fakturke za internet…

rozumiecie coś z tego??? bo ja nie

Próbuje się domyślić że chodzi o odliczenie internetu w zeznaniu podatkowym ? Jeśli tak to w necie jest pełno poradników, pierwszy z brzegu; http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,629 … adnik.html

A jeśli chodzi o coś innego to niezłe kalambury nam kolega serwuje.

po prostu każdy mówi ze mozna rozliczyć sie za fakturke za internet co nikt wam o tym nie mówił? ze z kazdego miesiaca mozna 22% uzyskac… :smiley: wiem czemu :stuck_out_tongue: :smiley:

Nie można się rozliczyć “za fakturę” - możesz część kosztów dostępu do internetu potwierdzonych fakturą VAT odliczyć od podatku. Wszystko będziesz miał opisane w broszurce informacyjnej, którą możesz pobrać w Urzędzie Skarbowym przy pobieraniu odpowiedniego druku PIT. Możesz to zrobić tylko za ostatni rok - czyli na początku 2011 (do końca kwietnia) roku będziesz mógł przy rozliczeniu rocznym rozliczyć koszty dostępu do internetu tylko za 2010 rok a nie za 2 lata jak piszesz na początku.

PS. Pisz po polsku i z głową, bo to co napisałeś to jest jeden wielki chaos.

Z faktur za internet możesz sobie maksymalnie odliczyć 760,00 zł od podatku.

Jeśli będziesz korzystać z programu PIT-y 2010, tam treść tych broszurek będzie znajdować się w pomocy programu.

Z faktur za inny rok niz 2010 mozesz sobie samolociki porobić albo origami poskładać - o tym się myśli co roku do końca kwietnia. :lol:

Asasynx2 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Maksymalnie można odliczyć 760 zł w twoim przypadku będzie to 432 zł.Musisz pracować żeby było z czego odliczyć,faktury też muszą być na ciebie i musisz być zameldowany w mieszkaniu gdzie jest internet.

W tym roku to się zmienia. Słyszałem, że będzie można odliczyć internet po łączach mobilnych - tak więc najprawdopodobniej łącze nie będzie musiało być założone pod tym adresem, gdzie jest się zameldowanym.