Fala spammerów

Tylko że samo ukrywanie komentarzy to jedno.
Ale i tak treść taka zostaje i nie ładnie to wygląda.

To pamiętacie?

:joy:

A nie można zrobić przekierowania, żeby wszystkie Kobiety trafiły do dyrektora DP?

Nie bo się zdenerwują feministki.

Chyba miałeś na myśli dyrektora WP. :joy::joy::joy::joy:

A tak poza tym niech dadzą wymóg rejestracji, jeżeli chcesz skomentować.

Potwierdzam :slight_smile:

Ja już niejeden raz widziałem podobny spam. Nawet na regionalnym portalu Łomży jeszcze przed koronawirusem, przez kilka miesięcy, jakaś Monia szukała partnera do seksu i spamowała pod wszystkimi informacjami. Podała nawet link do wyspy kobiet na której pokazuje swoją goliznę i nie reagowała na komentarze innych. Najgorsze, że tam nie ma rejestracji i każdy może pisać co chce

Najlepsze są rosyjskie konta rozsyłające podobny spam, potem jakaś Polka pisze Rosjance że ma wirusa na FB.

Wprowadzić visual captcha i przynajmniej boty znikną:
np.

A zamiast dynamicznego systemu komentarzy zrobić tradycyjny z przełącznikami.
<< <- 1 2 3 ... 156 -> >>
lub nowocześniej wyglądający z suwaczkiem poziomym jak na forum tylko w poziomie:


Lepsze to niż skaczące i bugujące się “modne” dynamiczne badziewie.
Już nie raz coś się w systemie komentarzy w skrypcie sypnęło i 1 rdzeń CPU na 100% obciążało.

Jexxxutki jest bystry i kreatywny. Zagląda na forum! :joy:

To go łatwiej zbanować po IP? Nasłać policję, albo Górala z ciupagą? Obciąć mu…

Nie znalazłem na portalu alfonsa trolla Sexi_Kobiety a po kolei jechałem z newsami.
To dlaczego moje blokowanie jest na innym poziomie niż Kolegów?
Następny raz podlinkuj, to podsumujemy.

Stary filtr dalej łapie, bo nick z wielkich liter (“bloszoj bukwie”).

Co znaczy “stary filtr” w najnowszym uBO, w najnowszym Firefoxie? Listy filtrów zaktualizowane.
Czy to coś podobnego jak adsbloker? Włączony - są reklamy. Wyłączony - nie ma reklam YT.

Ten co przerobiłeś od moderatora forum.

Ale on działa bezbłędnie.

Pomijając lukę 150px jaka może się pojawić i przesadę z sprawdzaniem czy każdy element wewnątrz ma kolejny to niby tak…

U mnie nie ma luk!

Jak skomentuje 50 innych anonimów po spamerce to będzie pewnie migać - i nie mam tu na myśli tego brzydkiego przeskoku jaki się robi czasem.

Jak chcecie to mogę wpisać jako przekręt w KAD te nagie panie.

||panie.online^$all

W sumie nawet z Indii po angielsku spamują:

Bangalore - stan: Karnataka – …stan leżący na południu Indii.

obraz

https://www.dobreprogramy.pl/599055,salihagenter,Komentarze.html