Fallout 1-misja z Bractwem

Witam.

Mam problem z fallout a bardziej to z misją.Gdy grałem w pierwszy raz to byłem takim “noobkiem” i odwiedziłem “Bractwo Stali”,facet pytał się czy chcę dołączyć do bractwa i nacisnąłem nie.No i teraz gram według solucji, doszedłem do tej misji gdzie trzeba być w tym bractwie i jak z nim rozmawiam mówi “Odejdź”. Jest jakiś sposób zęby być w tym bractwie ? Obawiam się że już nie skończę gry :confused:

Żeby skończyć grę nie musisz dołączać do Broterhood of Steel, ale będzie trochę trudniej np nie będziesz miał dostępu do lekarza Bractwa (daje dodatkowe punkty do charakterystyk postaci), nie dostaniesz paru tysięcy punktów doświadczenia i nie dostaniesz wsparcia przy wchodzeniu do Bazy Wojskowej na północy. Ale czym byłby Fallout bez wyzwań… :wink:

Wiem,właśnie potrzebuje tych 2 palladynów;/ Nie chcę przechodzić od nowa ;/

Oni i tak niewiele pomogą (tylko na zewnątrz bazy). Znajdź snajperkę, i wykończ mutantów-strażników przed bazą z dużej odległości. Jeśli masz jeszcze słabą postać to możesz pojeździć z karawanami z Hub- łatwo zdobyć dużo punktów doświadczenia (oczywiście jeśli spotkasz odpowiednich przeciwników).

Na zewnątrz wszystkich sam z szota oczyściłem :slight_smile:

Problem w w środku,jak nie jeden to drugi w środku mnie rozwali ;/