Fallout 2 : Gdzie jest schron 13?

Gdy jestem w RNK pisze żebym wzią prace od Waleca czy cos takiego i pilnował bydła .Lecz on mi porponuje żebym ochraniał bydło nie na pastwisku tylko podczas transportu do Redding.

POMOCY

Bardzo dawno w to grałem i mogę nie pamiętać wszystkiego.

Spełnij prośbe gościa i ochraniaj bydło tylko weź ze sobą dobry sprzęt i nie zapomnij przedtem zasejwować w osobnym pliku przed wypadem z bydełkiem :smiley:

Czasami bywało tak, że karawana w połowie drogi odmawiała posłuszeństwa i biwakowała na pustyni :cry: a ja nie ukończyłem kilka razy misji, a innym razem bez problemu docierała do celu i bez przeszkód. Weź ze sobą dobrego gnata dalekiego i krótkiego zasięgu ta gra generuje tak losowych przeciwników, że nie raz mogą przerosnąc niedoświadczonego bochatera lub być tak proste jak rozwalenie stada wilków.

Po wykonanej misji udaj się w drogę powrotną i odbierz zapłate od gościa (chyba od niego lub w miejscu dostawy - sorki nie pamietam) :?

A i jeszcze jedno zrob sobie troche miejsca w plecaku w razie jak bys znalazł co ekstra :lol:

Schron 13 istnieje i tylko tyle Tobie powiem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie bede psuł tobie zabawy. Staraj się wykonywać misje dodatkowe - rozmawiaj z każdym bo to one nadają smaczek grze. 8)