Fallout 3 GOTY - ostatnia misja fabularna się nie kończy

Witajcie. Mam taki dziwny problem. Otóż kupiłem ostatnio Fallout’a 3 w wersji GOTY na Steamie i mam problem z ostatnią misją fabularną “Zabierać to!” Otóż, odpaliłem Projekt Oczyszczenie, cutscenka końcowa i się obudziłem w Bractwie Stali. I ta misja mi się w ogóle nie zakończyła. Dalej mam ją jako aktywną i niezakończoną. Oraz ostatni cel, czyli uruchomienie projektu oczyszczenia , jest jako nie zakończony. To samo jest z misją od prezydenta, czyli wprowadzenie wirusa, chodź tego nie zrobiłem i nie zakończyła się misja.
Proszę pomóżcie. Znacie jakiś sposób na tego buga?

A możesz jeszcze raz wykonać tę misję ? Czy jest zablokowana ?

Zablokowana. Jak przechodzę to tej lokacji, to mam zupełnie gdzieś w rurach znaczek ostatniego celu do zrobienia. A tam nic nie ma. Po prostu się chyba misja zbugowała i nie chce się zakończyć. Szukałem kodu do zakończenia obecnego zadania ale nie znalazłem. Mam tylko do zakończenia wszystkich questów. A chce robić poboczne i z DLC-ków.

To rób, widocznie coś się zepsuło i tyle.

Nie znasz jakiegoś kodu do zakończenia misji? Bo w Falloucie 4 też tak miałem i taki kod zadziałał. A tu ten nie działa.

Nie znam. Nie używam kodów dla zasady. Jak coś mi nie działa to korzystam z zapisanych wcześniej stanów gry :slight_smile:

No dobra, olać tą misje. Ważne że mam zrobioną i tyle. Będę kontynuował misje z DLCków i poboczne. A i jeszcze jedno. Czy mogę jakoś ulepszyć bronie? To znaczy aby ich żywotność była dłuższa, obrażenia, celność itd jak w NV i w 4

Nope. Z tego co pamiętam to nie, ale zawsze możesz wgrać jakiś Mod od społeczności.

No właśnie wgrałem, ale mod FOSE mi psuje, bo jak wchodzę do gry to nie mogę załadować sava tylko zaczynać od początku

Dobra, udało się. Po prostu nie wpisywałem Quest ID xD. Tyle że teraz w siedzibie Bractwa Stali dalej nie mogę nic w zbrojowni wziąć. Chyba że się po prostu nie da

ahaha xD Dzięki za pomoc :slight_smile:

A nie wiesz jak zrobić aby FOSE mi ładował zapis gry?

Nope - nie znam tego systemu.

Co dziwne, nie mam tej pozycji w czacie z gościem. A on cały czas do mnie zaczyna gadać że jestem na dowodzeniu Lyn czy cuś takiego xD

To już Ci nie poradzę. W F3 grałem wieki temu, ale jakoś wracać już mi się nie chce.
Wiem natomiast że można jeszcze spotkać wiele problemów i błędów.