Fallout 3 nie chodzi płynnie

Witam od razu podam swoją konfigurację Geforce gt 240 1gb DDR3 ram 2,8 intel core 2 duo 2.4GHz.Więc tak sprawdzałem na Can you run it i pokazało mi że gra powinna śmigać na full detalach bez ścin więc ustawiam najwyższe włącznie z AA 8x i gra się zacina na pustkowiach ale w budynkach chodzi płynnie , możecie mi powiedzieć ■■■ ?

Ta karta delikatnie mówiąc nie nadaje się do gier . Procek nie wiem jaki masz na myśli . Ile ramu ? Jaki windows ?

windows xp sp3 ram 2,8GB intel core 2 duo e4600 2,4ghz

Wyłącz AA i anizo. Dużo pomoże.

teoretycznie powinno ci chodzić dobrze ale jak w budynkach jest normalnie a na pustkowiu się tnie to może być problem z ramem.

Karta jest słaba, takie pierdoły jak u can run it nie są rzetelne, wyłącz filtrowania ewentualnie daj tylko 2x i tyle.

Jakim cudem masz 2.8 GB RAM? 2x1 + 512 +256? Może masz 3 GB i coś zjada te 200 MB?

właśnie trochę dziwnie z tym ramem mam 2 kość po 2gb no i pokazuje mi że mam 2,8gb na viście pokazywało 3gb a na xp 2,8 gb. Panowie a jak bym miał np. windows vista 64 bit to bym miał te całe 4gb ?

Dodane 23.01.2011 (N) 19:48

Dobra problem rozwiązany wystarczyło zmniejszyć jakość odbicia do średni i wszystko śmiga reszta full p.i.ę.k.n.i.e