Fallout 3 - Operation Anchorage i dostęp do LIVE

Ten dodatek jest już wypuszczony w pełnej polskiej wersji (audio i napisy) i można go ściągnąć przez opcję LIVE w głównym menu gry?

Nie ma jeszcze polskiej wersji, i nie wiadomo kiedy będzie, dodatek jest dostępny za 800MS Point, ściągniesz go za pomocą programu Games for Windows Live, tylko żeby ściągnąć, musisz być zarejestrowany nie na Polskę, bo Polska nie ma wsparcia Live, jeśli masz wersję zdubbingowaną, to musisz zainstalować ponownie Fallouta i wybrać wersję angielską, bo tylko na tej się zainstaluje.

Jeśli o to ci chodzi to “Games for Windows LIVE” zainstalował mi się podczas instalacji gry z dubbingiem a w głównym menu mam opcję “LIVE”.

GfWL, zawsze się instaluje, czy to gra z dubbingiem czy bez, a to LIVE w menu nie działa, ponieważ w polskiej wersji usługa Live została wycięta z Fallouta 3, więc dodatek można zainstalować tylko poprzez program.

hm… a co będzie gdy wyjdzie polska wersja (o ile wyjdzie) bo wątpię żeby M$ dodał polską wersję skoro polska nie ma wsparcia dla LIVE :confused: coś czuję że będe zmuszony pobrać anchorage z innego źródła…

Jeśli masz 800MS Point i program Games for Windows Live, to ściągasz dodatek z angielszczasz Fallouta i grasz, a czy wyjdzie polska wersja, to nie wiem, może Cenega wyda jakieś pudełkowe wersję wszystkich dodatków, a może nie wyda, któż to wie co będzie.

Mam nadzieję że wiesz że to jest piractwo, ten dodatek można na razie ściągnąć tylko z Live.

Nie zainstalowało się…