Fallout 3 wyłącza się koło Rivet City

Witajcie. Mam taki problem, że gdy wychodzę z Rivet City i biegnę w stronę supermutantów gra się wyłącza obok posągu jakiejś postaci. Gra nie działała z modami, więc zrobiłem Re-Install i nie pomógł. Co zrobić.

mam orginała gra chodzi pięknie  może masz   wersje pirat lub mody coś mieszają  ?!?!? właśnie  znów ja odpaliłem  chodzi bez problemu  a może coś ze sprzętem  ???  stery do grafy  np.

Gra Premium Games, razem z dwoma dodatkami oczywiście oryginał i nie mam żadnych modów, bo robiłem Re-Install. Stery od grafy są najnowsze i gra działała do tej pory na xp, 8, ale na 7 pierwszy raz mi się wyłączyła.

 

 

 

PS. Zacny komp :slight_smile:

wiec coś tu sie  soft gryzie  zmień stery do grafy na starsze   grafa  GeForce  czy  Radeon  ???

 

myśle że Radeon  :stuck_out_tongue:

Karta Nvidia Geforce 9800GT :smiley:

 

Może zacznijmy od początku. 

Grę patchowałeś nowymi łatkami czy to produkt na platformowe Steam ?

Zainstalowany patch - 1.7

Rozumiem że gra Ci wywala gdy dochodzisz do tego posągu w kółku przy wielkim statku - próbowałeś zapisać grę nieopodal niego i podejść z innej strony ?

Dokładnie w tym miejscu i nie próbowałem z innej pozycji. Ok odezwe się po sprawdzeniu.

Ok podszedłem z innej strony i działa. Więc nie wiem co się dzieje z tą stroną :). Dzięki za wszystkie chęci.

Ta gra wciąż jest ostro zabugowana więc zawsze trzeba starać się ją “ugryźć” z innej strony :slight_smile: