Fallout new vegas czy warto kupić?

Głównie gram w strzelanki, wyścigi i gry akcji. Gier RPG  jakoś nie lubię. Z gier akcja rpg lubię stalkera i mass effect (dużo akcji mało rpg :wink: ). Oglądałem sporo gameplayów oraz recenzji. Lubię postapokalipytczne klimaty, ale obawiam się, że w grze będzie za dużo chodzenia i gadania, a mało strzelania. Chciałbym upewnić się ile akcji i strzelania przypada na grę, bo z filmików ciężko powiedzieć? Z góry przepraszam fanów serii, ale po prostu nie przepadam za RPG. Czy to bardziej RPG czy akcja?

Czy warto kupić? no to zależy tylko do ciebie czy interesuje cie ten typ gier, co do Fallout New Vegas to jest tam dużo strzelania (zreszta to zależy jak grasz) czyli możesz się kelpać z każdym kogo napotkasz jak i bić się jak najmniej, z gadaniem też może być rożnie zależy czy chcesz zrobić jak najwięcej czy iść drogą “na skróty” zaś co do chodzenia to jest tego gigantyczna ilość przy czym można się teleporotwać czyli zmniejszać ilość chodzenia, ostatnią chyba kwestią są bugi jest ich sporo więc trzeba się przezwyczaić czyli np postać (martwa) się “sfiksuje” czyli zacznie ją rzucać w wszystkich kierunkach albo żywa postać nie wiedzieć czemu nagle zaczyna zasuwać jak torpeda w losowych kierunkach itp, ogóle gra jest fajna zresztą zależy dla kogo, każdy ma inne gusta :mrgreen:

 

Jest sporo rozmów, ale na strzelanie nie narzekałem, a grę prawie całą zwiedziłem. Jest tutaj sporo akcji, ale z elementami RPG oczywiście :slight_smile:

Zdecydowanie bardziej udane od Fallout 3, polecam. W kwestii strzelania i niegadania, można też tak grać, z tym że pamiętaj że jest to najpierw gra RPG, a potem dopiero “wskaż i strrzel”, czyli masz możliwość strzelania w czasie rzeczywistym i zatrzymania dla wykonania akcji. To tak jakbyś nie wiedział. Ale klimat, fabuła, postacie, no i rozwalanie głów powinny cie przekonać.