Fallout: New Vegas - mod graficzny?

Czy istnieje do FNV jakiś mod podrasowujący grafikę do bardziej współczesnej. Nie da się w to grać obecnie na paskudnej grafice Bethesdy. Znalazłem jedynie instrukcję modowania składającą się z wgrywania kilkunastu różnych modów. Ale czy istnieje jakiś pojedynczy pakiet?

BTW. Tej gry nie robiła Bethesda, tylko Obsidian.

A, w którym miejscu napisałem, że to robiła Bethesda?

Tu

Nie da się w to grać obecnie na paskudnej grafice Bethesdy.

No i gdzie w tym zdaniu jest stwierdzenie, że to gra stworzona przez Bethesdę? Przecież, jak wół jest, że chodzi o grafikę Bethesdy, czyli silnik graficzny od Bethesdy, z którego niestety Obsidian był zmuszony korzystać. :slight_smile:
PS
Z Falloutem jestem od 1997 r. , od dema 1. części, więc dobrze wiem kto robił, którą część. Tym bardziej, że FNV robił Obsidian czyli ekipa od dawnych Falloutów. Ale to tak na marginesie…

Dawać tego moda, a nie zmieniać bez zrozumienia temat

Tak to jest w świecie modów - za różne polepszacze odpowiadają różni modderzy. Musiałbyś szukać na jakichś forach, gdzie ktoś udostępnia jedną konkretną paczkę graficznych modów - czyli zbiór wszystkich mniejszych. Gracze często udostępniają gotowe buildy, ale problem w tym, że to ich subiektywne wybory.

Bo np. w Quake 2 mamy jasno Quake2XP mod albo Quake2Berserker i tyle. A, jak szukałem do NV to było “tu to do nieba, to do broni, to oddzielnie do gęb, to do oświetlenia itd”. A ja bym chciał właśnie jakiś pojedynczy folder do skopiowania bądź exec. Ewentualnie jakiś podstawowy mod ogólnie polepszający same tekstury bądź rozdzielczość tekstur.

Najpopularniejszy mod do F:NV na nexusmod:

What graphics does this mod change?

Roads
Landscape
Trees (ie trunks/branches)
Vehicles
Buildings
Interiors
Medium to large sized objects (eg. toolboxes, Nuka cola vendors, chairs, cupboards etc).

What graphics does this mod NOT change?

Sky
Water
Small clutter objects (eg bottles, cans, books etc)
Clothing
NPC’s (in game characters)
Bodies/ faces
Weapons
Posters, Bill-boards
Decals, Effects
Foliage- grass, leaves, bushes etc.
Text/fonts/ UI elements.
Pipboy

(so any glitches with these particular textures has NOTHING to do with this mod!).

Resztę masz tu:

https://www.nexusmods.com/newvegas/mods/categories/66/

Ogólnie wystarczy pierwsze pięć-sześć modów z najczęściej pobieranych by mieć wsio w dobrej jakości.

Jakbyś się bał, że coś pójdzie nie tak, to użyj Nexus Mod Managera, by bezinwazyjnie i bezproblemowo dodawać/włączać/wyłączać mody z Nexusa. Nie masz co się bać tego, że jest ich wiele. To też dlatego, że zamiast jednej, narzuconej opcji, z której byłbyś zmuszony korzystać czy ci się to podoba, czy nie, możesz sobie wojnę, która nigdy się nie zmienia, dostosować do własnych potrzeb :smiley:

Z tym, że teraz NMM zastąpił Vortex :wink:

Mam się rejestrować, żeby ściągnąć tego moda? Ale bezkwar.

pocolog, NMM jest nadal dostępny tutaj: https://github.com/Nexus-Mods/Nexus-Mod-Manager/releases

XOR, tak, by ściągnąć dowolną ilość z puli dziesiątek tysięcy modów do mnóstwa różnych gier. Większość portali, które wymuszają tworzenie konta, nie dają tyle contentu w zamian :stuck_out_tongue: