Fallout NV przycinanie

Jak w temacie ogólnie gra idzie ok ale tnie mi podczas wyboru celu “v” ten pomocnik strzału.

Procek x2 5200+ 2,6GHz

Ram :3gb

grafa asus x1300 512mb

pomóżcie co?

masz za słabą grafe i nic się z tym nie zrobi

Zawsze możesz zmniejszyć rozdzielczość w grze i poziomy szczegółowości :slight_smile:

Dodane 19.09.2013 (Cz) 13:17

Zawsze możesz zmniejszyć rozdzielczość w grze i poziomy szczegółowości :slight_smile:

to jaką grafę muszę mieć? wymagania to 128mb a ja mam 512mb i direx9.0c

Dodane 19.09.2013 (Cz) 15:13

zadam inne pytanie, jaka grafa bd w miarę do tej gry i np do wiedźmina max do 140zl wolfenstein woal mi chodził ładnie na obecnej

comandos21 na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Piszę z tel. stąd te błędy, już poprawione.

według wymagań minimalna grafika podawana przez producenta gry to GF7600 a twoja od niej jest znacznie słabsza wartości 128MB czy 512MB to pamięć własna karty nie ma to nic wspólnego z jej mocą obliczeniową

No dobra na co zwracać uwagę przy wyborze grafiki? mój max 150zł pomóżcie mi kupić jakąś w miarę. w empic.com jest duży wybór też.

w empiku karty graficzne ? za 150zł to coś używanego na allegro trzeba szukać

Strona krzaczki,a że w empik.com są karty graficzne to pierwsze słyszę.

za 150 zł to się nie opłaca kupować grafiki do gier…

jaki kolega ma zasilacz ?

grafika zamówiona gigabyte radeon hd 7770, zasilacz wymieniłem na corsair vs450W. Co do empik.com to mają na zamówienie grafiki:)ciutkę tańsze niż rynkowe ceny a dowóz kurierem za 5zł:)