Fallout Tactic - Problem z trzecią misją (brak klucza)

Jak wczesniej pisałem, wróciłem z Empika , kupiłem gre i bardzo wciągneła mnie Fallout Tactic.

Muszę przyznac ze gra jest trudna ;p

Doszedłem do 3 misji gdzie trzeba uratować naukowca i zabić 4 bandyckich przywódców.

Problem jest taki że jak grałem pierwszy raz to znalazłem klucz to bramy i zabiłem wszystkich bandytów.

Za drugim razem znalazłem klucz do więzienia i uratowałem Naukowca.

Problem że potrzeba obydwa te klucze żeby przejść misję. A nie moge ich znaleść oby2 podczas jednej próby. Umiejętności >>Otwieranie też nic nie daje. Co mam zrobić?

Może ta stronka Ci pomoże… KLIK

Dzięki spróbuje według tego poradnika :slight_smile: btw zaczynam gre od początku bo moja postac nie jest za dobra. Zależy mi na tym żeby moja postac byla snajperem. Co poustawiać i wybrać w opcjach umiejętności aby moja postać byla najlepiej wyszkolona w tym kierunku?

Jeżeli chcesz “stworzyć” snajpera, od razu ustaw swojej postaci Percepcję na 10 pkt. W “podciągnięciu” reszty statystyk przyda się perk Talent (ang. Gifted) dodający po 1pkt. do każdej zdolności. Jeżeli będziesz prowadził walki w trybie turowym, warto wysoko ustawić Zwinność (ang. Agility) - więcej pkt. do wykorzystania na rundę.

Ja kiedy tworzyłem postać zawsze wybierałem Szybkostrzelność (ang. Fast Shot). Nie przydaje się jednak w trybie turowym i nie daje możliwości celowania w określoną część ciała przeciwnika.

ehh Nic z tego… nadal jestem w tym samym miejscu. Zabilem wszystkich 4 przywódców i nadal nie mam klucza żeby uratowac więźnia (naukowca i wykraśc tajny przedmiot).

A gdy włączyłem drugi raz tą misje znalazłem klucz do więźienia , uratowałem Naukowca, zdobyłem przedmiot ale wtedy brakowało klucza do otwarcia bramy żeby zabic czwartego przywódcę. Wydaje mi się że losowo pojawiaja się te klucze naprzemian… ale do przejścia potrzebe są oby2 jednocześnie :frowning: Nie wiem co już robic…