Falowanie podczas przewijania

Dziękuję za pomoc
Szczerze to już się przyzwyczaiłam do tych cieni :slight_smile:

Chrome nie potrafi płynnie przewijać. Zainstaluj dodatek SmoothScroll:

i ustaw na iphone
Tam w ogóle jest coś nie tak. Masz 8 GB RAM, a plik stronicowania używa prawie 4 GB…na co?

Taki problem jak zauważyłem na niektórych komputerach występuje podczas zaznaczonego płynnego przeewijania stron. Rezygnując z tej dogodności przestaje u mnie falować.

Witam, nie wiem, tak było ustawione po zakupie

Z opisu x-kom:

Czas reakcji 6 ms (standardowo) od szarego do szarego: Szybsza reakcja zmniejsza efekt nakładania się klatek oraz smużenia przy szybko zmieniających się obrazach multimedialnych.

Jeśli producent podaje 6ms od szarego do szarego, to raczej nie jest zbyt szybkie odświeżanie realne. Proponuję przetestować komputer z innym monitorem i sprawdzić, czy efekt smużenia również występuje.

Ale ja ten monitor niedawno kupiłam :slight_smile:

Czyli przed zakupem monitora ten efekt też występował?

Kupiłam w jednym dniu i monitor i komputer

Ale co to ma do rzeczy?

[quote=“pocolog, post:28, topic:593008, full:true”]
Czyli przed zakupem monitora ten efekt też występował?
[/quote] - Ale co to ma do rzeczy?

No właśnie zakupiłam cały sprzęt w jednym dniu.

Coś się nie możemy dogadać.
Ja podejrzewam, że za efekt smużenia odpowiedzialny jest sam ekran, a nie oprogramowanie. Żeby to sprawdzić musisz podłączyć inny i porównać (może być nawet TV, jeśli nie masz innego monitora).

Gdzieś wyczytałam , ze po odinstalowaniu Visual C++ ,gra ARK się uruchomiła, więc odinstalowałam wszystkie 6, które zainstalowały się z różnymi programami.
I dziś dopiero zobaczyłam, że falowanie i cienie pojawiające się w trakcie przewijania zniknęły.
Nie wiem jak to wpłynie na pracę innych programów, ale na ten moment nie dostrzegam żadnej różnicy w działaniu Photoshopa czy Cinema 4D.