Falujący obraz w monitorze

WItam mam następujący poroblem kupiłemem troche sprzetu do kompa kiedy zainstalowalem wszystkie czesci podłączyłem monitor zaczoł falować zmieniłem spowrotem na stare wszystko okej. NIe wiem co sie dzieje przecież nowe części powinny być lepsz pls help:

Oto zestaw nowego hardware:

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.5GHz

Pamięć: 1024MB RAM

DirectX Version: DirectX 9.0c

KArta graficzna:nvidia GeForce 7300LE

A monitor: LG Flatron L1919S

Z Góry THX !:smiley:

ROckyPL1 masz pewność że karta graf. nie jest zepsuta?

ROckyPL1 , a wgrałeś sterowniki do karty?

A karte grafiki tez zmieniałeś?

TAk karte grafiki zmieniłem z radeona wraz z płytą główna i prockiem stery wszytkie są zupladowane najnowsze z netu a problem pozostał…

może coś źle podłaczasz???

Wszystko jest okej dobrze podlaczone 2 razy podlaczalem iz mienialem na stary sprzet zeby zobaczycz czy karta czy monitor mzoe wszytko ok a on nadal faluje

Może karta nadaje w trochę inny sposób niż poprzedniczka, jak masz w monitorze auto kalibrację - wykonaj, a jak nie to spróbuj wywołać funkcje: Degraus czy jakoś podobnie.

A jak mozna ta fukcje wywołać ??

ZW menu monitora szukaj, ewentualnie osobny klawisz to jest “DEGAUSS” lub ma symbol przekreślonego magnesu (takie położone na bok U"

lokalem ale nie moge znalesc chyba pozbawile tego monitora tego modelu :confused: kitajce jedne

ROckyPL1 odinstalowałeś stare sterowniki od karty graficznej?Czy wiesz że po wymianie takich części jak płyta gł. trzeba przeinstalować system?

o tym oczywiscie wiem pierwsze co zrobilem to format :confused:

Miałem tak ze starym moniotrem AOC, powodem był, inny sprzęt. telewizor ktory stal zbyt blisko i zle oddziałowywał na monitor.

  1. Przed wkładaniem nowego sprzętu trzeba odinstalować stary. Jak zainstalujesz nowy proponuję zainstalować monitor nie jako plugandplay ale na firmowych sterach :wink:

a nie postawiles głosników za blisko monitora ?