Fancybox - ponownie drugi raz w otwartym już "oknie"

(arlid) #1

Witajcie. Chciałbym uzyskać taki efekt, jak w pierwszym przykładzie w demie (Inline), że po wsadzeniu odniesienia do obrazka możemy po otwarciu jednego okna fancybox, otworzyć drugie z poziomu pierwszego. Wolałbym jednak by po zamknięciu tego 2 pozostawało otwarte te 1.Może opisze o co mi chodzi na jakimś przykładzie to będzie łatwiej zrozumieć.

Otóż mam plik index.php, a w katalogu /strona plik zdjecia.php. Kod strony zdjecia.php zawiera odniesienia do zdjęć z użyciem fancybox. Chciałbym by po kliknięciu w odpowiedni odnośnik na index.php strona zdjęcia.php otworzyła się w formie lightboxa, a klikając na właśnie otwartej stronie lightboxa (zdjęcia.php) na wskazaną fotografie również otworzyła się ona w drugim okienku lightboxa. A po zamknięciu tejże fotografii strona zdjęcia.php nadal była otwarta (pozostawała w formie lightboxa). Dzięki z góry za pomoc.

EDIT: Zauważyłem, że wywołując plik zdjęcia.php za pomocą #various3 (iframe) mogę otworzyć zdjęcie, lecz wszystko otwiera się właśnie w obrębie strony zdjęcia (chodzi konkretnie o łącze internetowe), a chciałby by otwierało się w nowej karcie.