Faq

mam taki pytanie czy nie moglibyśmy umieśćic dzaiłu FAQ bo ciagłe pytania o reset biosu itp.b ardzo mnie męczą i jak czytam znowy taki sam post to dostaje białęj gorączki .pleaz zrobcie cos z tym

taki już mamy :stuck_out_tongue:

A co Cię tak męczy - udzielanie odpowiedzi, czy czytanie problemów jakie mają userzy ?? Wydawało mi się, że forum jest od zadawania pytań i rozwiązywania problemów, a nie kącikiem liryczno-rozrywkowym

Yoile to zrób takowy “FAQ” i wszyscy będą zadowoleni

Yoile propozycja ciekawa, ale Ty zauważyłeś akurat to, innych denerwują inne częste zapytania i w takim układzie całe forum w niedługim czasie zmieniło by się w FAQ.

tak tylko jak mam odpowiadac na np. resetowanie biosu po raz XXX to mam dosyc i to mnie męczy . fvkk .ONI nie czytają postów ktore sa na forum

a co do zrobienia to chetnie moge pomoc jednak nie jestem adminem wiec nie mam takiej mozliwosci

nie rozumiem ??

napisz FAQ na ten teamat - skontktuj się z modkiem i jeśli to będzie zrobione dobrze (wysoki poziom merytoryki, poprawnie napisane), to się przyklei w sprawdzonych poradach, a jeśli będzie bardzo dobry, to administracja może to opublikować na vortalu - tak więc to akurat jest najmniejszy problem w tej chwili

z całym szacunkiem, ale my chyba nie mamy za bardzo wpływu na czytanie i przestrzeganie zasad forumowych przez userów - te pretensje należy kierować do nich

dla przypomnienia