Far cry 2 problem z misją

witam. niewiem o co chodzi mam wyciągnąć mape (przycisk 5 ) i włączyć gps . gdy daje na samochód to swieci sie na zielono , przycisam i nic sie nie dzieje (początek gry)

Zainstaluj sterowniki pod far cry 2:

http://www.mininova.org/tor/1932215

??? po co mi te sterowniki, niewiem jak przejsc misje. mam najnowsze stery

A sorry, źle zrozumiałem to co napisałeś… Ściągnij sobie poradnik z gry-online.pl i tyle.

P.S.

Samochód musisz naprawić aby nim pojechać, podchodzisz do maski samochodu i wciskasz klawisz działań, domyślnie “e”.

nie chodzi o naprawe tylko coś z gps

Krótka piłka:

pirat czy oryginał?

Jaki problem z gps?

ludzie jakie stery jaki pirat czy oryginał? aż wierzyć się nie chce że takie bzdety wypisywać można! !!

No ale co pececiarze innego robić mogą jak nie wymieniać kombinować instalować #-o :o

Czyli wszystko tylko nie grać polecam xbox360 i problem z głowy uffff :stuck_out_tongue:

No ale wracając do twojego problemu z gps. Na początku gry sprawa jest banalnie prosta :slight_smile:

a mianowicie chodzi o odnalezienie “diamentu” dioda pulsuje na zielono jak jesteśmy blisko diamentu pali się cały czas jak wyznacza kierunek położenia owego a kiedy jesteśmy bardzo blisko diamentu po prostu miga jak oszalała i możemy usłyszeć specyficzny dźwięk (diament znajduje się w walizeczce)

Musimy to wykonać bo to jedno z zadań uczących!

Co do samej gry Far Cry2 grafika super z grywalnością juz kiepsko w pierwszego fara zagrywałem się do bólu dwójka to po prostu tylko nudna gra

szczerze? zdecydowanie bardziej polecam Dead Space to jest klimat!

dzięki :slight_smile:

ja niewiem jak przejść sam początek gry, co kolwiek zrobie to i tak padam a potem budzę się w jakimś pokoju z pilnującym mnie gościem i nic nie mogę zrobić - POMOCY! !!

Witam.

Też mam ten problem.

Sam początek gry, padam a potem budzę się w jakimś pokoju z pilnującym mnie gościem i nic nie mogę zrobić.Mogę sie tylko kręcić w koło.

Nic nie działa a gość wywala na mnie gały. Jak się wydostać z tego pokoju ?