Far Cry 3 - black screen i lokalizacja poza mapą

Posiadam grę Far Cry 3 1.4 . Wcześniej było wszystko OK, mam misję z Infiltracją Nostalgii. Podczas misji mnie zabiło jak się topił statek, po restarcie od poprzedniego punktu zapisu idę a po chwili czarny ekran, w tym samym miejscu wcześniej nie było problemu, patrzę na mapę a jestem gdzieś daleko poza Rookie Island, nie działa funkcja szybkiej podróży, nie mogę się z tamtego miejsca ruszyć, czy ktoś miał podobny problem?

http://www.picshot.pl/pfiles/271973/far … 41-477.jpg

http://www.picshot.pl/pfiles/271974/far … 15-672.jpg

Jeju i będą zgryzy - mam oryginał, nie mam oryginała, pokaż screena z uplay, gdzie ustawisz w opisie konta pozdrowienia dla dobrychprogramów i będzie wiadomo.

Nie wiem, czy masz pirata czy nie, ale w wielu produkcjach stosują różne zabezpieczenia. Np w serious sam 3 jeden z BOSów na piracie jest nieśmiertelny, w innych są takie krzaczki. Jeżli masz grę oryginalną, to przeinstaluj sterowniki może coś pomoże, bo gra się sama aktualizuje na uplayu.

Te zbazpieczenia to bzdura, zwykle są stają się nieskuteczne kilka dni po premierze.

Natomiast co do FC3

  1. Problemy są często nawet z oryginałem

  2. Wersja 1.4 na pewno nie jest od skidrowa, łatwo można sprawdzić na tpb.

spróbuję ze sterownikami ale nw czy to pomoże

Nie wiem czy to pomoże… warto się zainteresować może profilowaniami do ustawień karty graficznej? Często producent karty grafiki wypuszcza takie coś dla nowych gier - niby najbardziej optymalne ustawienia - może warto spróbować?

Zainstalowałem najnowsze sterowniki, dzisiaj zostały wydane, ale nie mogę znaleźć tych profilowań do GeForce 8600 GT. Gra działała wcześniej pięknie, ale w pewnym momencie pojawił się czarny ekran, zobaczyłem że jestem poza mapą i nie mogę się nigdzie ruszyć, nie mogę wyjąć broni, nie mam amunicji ale mam kupione bronie.

Bosz… sorry… nie zauważyłem dopiski, że jesteś po za mapą… To tu sterowniki rzeczywiście nie mają nic do gadania.

Widać wystąpił tu błąd zapisu… jedyne co mi przychodzi do głowy to wczytanie wcześniejszego punktu (jeśli jest to możliwe), albo gra od nowa:/ Przeszukując teraz internet widzę, że farcry3 ma takie problemy z zapisem…

… Albo znaleźć save’a. Moglibyście pomóc mi znaleźć save’a przed misją Infiltracja Nostalgii? Byłbym bardzo wdzięczny