Far Cry 4 Program przestał działać

Witam, mam kłopoty z FC4 :confused: Otóż opowiem wszystko po kolei. Grałem sobie kiedyś w tego fc mając 20h i nie miałem żadnych problemów, dostałem aktualizacje do Win (ZDJ 1) Po czym zainteresowało mnie to żeby kliknąć no to kliknąłem były 2 mrugnięcia ekranem po czym znów przełączyło się na GTX’a nie przejmowałem się tym i grałem sobie z kolegami w inne gry typu GTA, BF itd nie było żadnych kłopotów, pewnego dnia chciałem sobie zagrać w FC i podczas ładowania wyskakuje takie coś (ZDJ 2) nwm co mam z tym zrobić :confused: czytałem różne problemy innych ludzi i one dotyczą 2 rdzeniowych procesorów a mój sprzęt to:

I5-4570

GTX 960 4GB

ram 8GB

Wszystkie aktualizacje robię na bieżąco win, stery do grafy itd. 

Proszę o pomoc :/ 

Z góry wielkie dzięki! :slight_smile:

1.PNG

1.thumb.PNG.9665ed20641a6ab68851e5d7ae752.thumb.PNG.f050868f9e673932a7ac834cc686

Far Cry 4

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

Odinstaluj kartę graficzną, po czym zainstaluj jeszcze raz.Gra powinna się uruchomić. Po odinstalowaniu wyczyść rejestr. Restart. Uaktualnij sterowniki do chipsetu, najlepiej całej płyty. Na stronie producenta na pewno są sterowniki pod w10. Po uaktualnieniu chipsetu i reszty zainstaluj grafikę.