Far cry 4 Spadki FPS

Witam mam problem z grą Far Cry 4. Gra chodzi mi normalnie na wysokich ustawieniach graficznych lecz podczas biegu lub szybkiego przemieszczania się ( jeżdzenia autem itp )  tnie się . Mam w grze spadki FPS przy tych przycięciach do 50 FPS ale normalnie mam 60, 80 FPS.sterowniki aktualne. Mój sprzęt to :

 

i5-2400 3.1

 

Sapphire radeon HD 7950 oc 925/1250

 

 8 GB RAM 1600 MHZ

 

Corsair 600 W

 

PS: dodam  że jak ma  55 fps i jestem w pojeździe i jak jade to śćina . Czy wymagania wysokie czy niskie nie ma nic poprawy klatek tyle samo

Ubisoft też się pospieszyło z premierą. Czekaj na patcha.

A może być coś takiego jak : gram i w far cry 4 mam użycie procesora 70% to tylko pomoże zmiana ? czy far cry go ogranicza czy karta … , taki jeden koleś pisał na innym forum ma taki sam przypadek tylko że on ma spadki do 35 fps a ja do 45 fps

 

Zmiana czego ?

Na takim jednym forum własnie u tego koleśia jakiś napisał że jak ma się poniżej 90% przy ścinach to tylko wymian lub podkręcenie… .

 

PS: w wymaganiach na stronie far cry 4 procesor na wysokich chce 2.6 GHz czyli (i5-2400S) . Chodziło mi o zmiane procesora . Teraz zauwazyłem że gra mi tylko zjada około 1,5 GB ram ! a ja mam 8 więc coś blokuje

To wszystko wina Ubisoft, ja mam intel core i7 4790, 8 GB ram 1600 MHz oraz Geforce G1 GTX 970 4 GB i gra ścina nie ważne czy poziom detali NVidia, ultra czy niskie 

To wina ubisoftu, ja gram na najniższej rozdzielczości itp (wszystko najniższe!) i ledwo 30 FPS a BF3 chodzi mi na średnich bez problemu :frowning: