FAR CRY 5 czekacie ?

Jakiego downgradu ?

Idź do lub zmień lekarza bo bredzisz i to poważnie. EOT z mojej strony.

1 polubienie

Nie specjalnie.

Pewnie znów będzie wspinaczka po wieżach, obozowiska do wyrżnięcia, polowanie na dzikie wieprze. A wszystko to powielone naście razy aż do znudzenia.

Zbierz 10 skór afrykańskiego tygrysa pasiastego aby wyprodukować tłumnik do strzelby!

Uprzedzając pytanie
"to po co się wg udzielasz na temat nadchodzącego FAR CRY ?"

Po co umieściłeś pytajnik na końcu skoro nasze zdanie cię nie obchodzi.

2 polubienia

obchodzi

Z kartą Empiku jest teraz za 200 zł - http://www.empik.com/far-cry-5-ubisoft,p1144232487,multimedia-p ale dopiero 27.04 premiera. Zamawiać czy czekać?
Ogólnie - uwielbiam całą serię i gra mi się na bank spodoba.
Pytanie o cenę :wink:

Jeśli lubisz powtarzalność to ok, co do ceny - lepiej zaczekać. Empik ma zawsze drogo.

No właśnie jest dokładnie odwrotnie - na Allegro z dostawą to samo jest za 250 zł.
W tym roku kilka razy zamawiałem z Empiku filmy, które w innych sklepach na necie kosztowały dwa razy więcej. Dziwne, ale tak było.

Tyle że tu piszemy o pre-orderach. One zazwyczaj są droższe.

Czekaj i kup tydzień po premierze. będzie taniej a i będziesz miał pewność że później nie będzie płaczu że wtopiłeś kasy w g…

Moja rada, zagraj sobie w FC3 albo FC4 jestem prawie pewien że i tak wielkiej różnicy nie zauważysz a w domowym budżecie więcej zostanie.

Już zamówiłem z Empiku. W część 3 i 4 grałem. Wiem, że pewnie w kolejnych tygodniach będzie coś tam taniej, ale pewnie na bardzo niską cenę trzeba będzie poczekać. Zresztą - mocno nakręciłam się na gierkę, jest jedną z moich ulubionych serii.

Zapowiada się bardzo fajnie, zupełnie inny klimat. Hejterzy i tak będą narzekać, ważne że gra daje rozrywkę, a do tego pięknie wygląda :slight_smile: Mam zamówioną w sferisie edycję gold, oby się nie opóźniła wysyłka. W sumie parę złotych więcej za tego, a sporo dodatków w porównaniu do standardowej wersji, opłaca się.