FAR CRY 5 czekacie ?

https://www.cdaction.pl/news-49760/far-cry-5-i-the-crew-2-oficjalnie-zapowiedziane.html
www.forums.ubi.com/showthread.php/1669236-Are-you-ready

akcja w USA
Pięknie jest … I rekord padnie hektary terrainu (daleki widok).
Nie mg się doczekać - komputer nie da rady jak sam Tekken7 teraz wymaga Gtx 1060 i 16Gb ram.

‘‘Far Cry comes to America in the
latest installment of the award-
winning franchise.’’

======================
FAR CRY 5 Extended Trailer (2018) (wszystkie urywki w jednym)
To ludzie aktorzy czy taki ultra szczegółowy model postaci ?
Jestem zachwycony … jeśli będzie downgradze grafiki tylko dla tego że ludzi nie stać na Ryzeny i najnowsze części to kopne w tyłek developera…nie może być taryfy ulgowej to najśliczniejszy trailer jakościowo jaki widziałem.
Ja chce by to ważyło 200 gb i wymagało 32Gb ramu i 16 rdzeni … ale i tak kupie na Konsolę w dniu premiery ‘taki ukłon w ich stronę’ trzeba podziękować za taki efekt ! GTA6 nam nie potrzebne!

Nie ma co się zatem dziwić, że w dzisiejszych czasach większą część budżetu gier pochłania marketing :wink:
Trochę nakręcania hype i już ludzie nie pamiętają, że wydaje to zniesławiony ubisoft.

1 polubienie

:+1:

Might & Magic: Heroes VI to była ostatnia gra od Ubisoftu jaką kupiłem. Od tamtej pory trzymam ich produkcje z daleka od mojego komputera.

Nie no gry mają ok, ale jeżeli chodzi o mechanikę to odkrywczy nie są :slight_smile:

Za to “szkoda” że nie trzymasz tej rzekomo “zniesławionej” (??!!) firmy blisko swojego portfela…

Firma Analizy Online przewertowała raporty i sprawdziła, które spółki z zagranicznych giełd cieszą się największą popularnością wśród profesjonalnych polskich inwestorów. Oto one:

Ubisoft Entertainment / Francja

Od co najmniej pięciu lat francuski producent i wydawca gier komputerowych jest w silnym trendzie wzrostowym. Dość powiedzieć, że jedynie przez ostatni rok notowania wzrosły o ponad 55 proc. I na tym rajd zapewne się nie skończy. Zważywszy, że spółka pokazuje solidne wyniki. W roku fiskalnym 2017 (firma ma przesunięty rok obrotowy) Ubisoft zarobił na czysto prawie 238 mln euro, czyli aż o 40 proc. więcej niż przed rokiem.

Twórca takich tytułów jak Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, czy For Honor podbija serca graczy z całego świata. W te sygnowane nazwiskiem Toma Clancy’ego gra ponad 44 miliony ludzi. Spółka pracuje nad kolejnymi grami AAA. Już 26 maja odbędzie się światowa prezentacja piątej części gry Far Cry. Akcje Ubisoft pojawiły się w portfelach 20 polskich funduszy, a ich wycena to ponad 70 mln zł.

No, to zależy czego się od gry oczekuje. Ja te gry widzę jako tasiemce (jedna część od drugiej niewiele się różni, a często nawet jeden tytuł od drugiego nie różni się mechaniką, a jedynie oprawą graficzną) produkowane masowo, napakowane mnóstwem błędów, tak jakby to były wersje alpha.
Może i nawet bym wszystko ścierpiał, ale jeśli firma nie szanuje klienta i sprzedaje mu alphe, to ja głosuję portfelem.

@Madafaker: Ta dyskusja nie jest o wynikach finansowych spółki. Czy wiesz jak dobrze finansowo stały wytwórnie wenezuelskie produkujące seriale? :smiley:

@anon741072 Parafrazując…“miliony graczy na całym świecie, nie mogą się mylić”, skoro napędzają taką finansową hossę…

Tak, miliony dzieci z kartami rodziców chcących pobawić się w Rambo. Wystarczy przerobić wszystkie memy o COD na Ubisoft i będzie pasować idealnie.

tiaa bo nie skupia się na jednej produkcji i styka tylko mają wiele tytułów marek (gatunków) wyrobionych
dobra gra - to kupują - kupują to dev ma kasę i może robić dalej remejki reboty remastery lub nowe tytuły.
Gdyby miał do bani gry, nikt ich by nie kupował.
Więc giełda finanse firmy mnie nie interesują.
Imperium nawet może w przyszłości ułatwić sprawę , wspierać produkcję ekranizacji lub sprzedać taniej licencję bo to promo w dwie strony.
Wierzę że w Need For Speed, Assasins Creed, World of Warcraft twórcy gry mogli pomagać tworząc dla producenta filmu np. modele efekty.

ekmmm a fabuła dialogi i misję ?
Są różnice FAR CRY PRIMAL zaskoczył klimatem pomysłem
i tą część będę wspominał, bo mi się nie źle kojarzy :slight_smile:

znaczy że optymalizacja przycina mimo spełniania zalecanych wymagań ??
na Konsoli grasz i nic ciebie nie interesuję, cieszysz oko efektami bez rezygnacji w opcjach.

naciąganie starych na 240 złotych to w 200% pasuje do FIFY co roku nowa FIFKA WYCHODZI i musze mieć tato !

Czyli po prostu nie umiesz się dobrze bawić

Oficjalnie najbardziej denerwuje mnie z całego rynku growego seria AC Assasins Creed ee chyba już 15 części (w żądną kolejną niż jedynkę nie grałem CD-A właśnie to wciska na siłę może skorzystam ) + 9 książek na licencji opowiadania + 1 książka na licencji opowiadanie z filmu no i sam film…
NFS mimo że tak często się pojawiał, teraz brakuje mi info o najnowszej szykowanej - wszędzie tajemnice

FAR CRY 5 będzie niezwykłym sandboxem na takie tereny co widzimy w zajawkach to musi być zwiedzanie okolic widoczków hektarów odkładając misje na potem.

Wybacz, ale na brak dobrej zabawy nie narzekam. Gry (ogólnie, nie tylko te od Ubi) nie są do tego mi potrzebne. Real jest dużo ciekawszy.

to po co się wg udzielasz na temat nadchodzącego FAR CRY ?
chciałeś/chcieliście troszkę pocisnąć pohejtować ?
Mi też kilka rzeczy nie pasuje , opisałem wyżej.
Ogromny Rynek można przebierać w gatunkach stylach gustach

Bo pytanie brzmiało, czy czekamy. Nie napisałeś że jest skierowane tylko do osób, które odpowiedzą “tak”.
Tak przy okazji: “RZeczy”, nie “Żeczy”.

dzięki “rz” przegapione poprawione

czyli nie czekasz :stuck_out_tongue_winking_eye: OK
TRZEBA POCZEKAĆ CHĘTNYCH DO GRANIA PRZYBĘDZIE
a mi wystarczył trailer by się zajarać :wink:

Mów mi jeszcze. Mnie zajarał trailer-gameplay z No Man Sky i co ? :poop:

kup sobię jak chcesz, ale to całkowicie inny gatunek
mogę tak na marginesie polecić Jolly Rover (dubbing tu ratuje humoru dużo i zagadek )

Wiem. Jestem graczem od 24 lat :slight_smile:

moim zdaniem szkoda czasu tracić czas na gierki typu rpg mmorpg i takie 2d gdzie nic się nie dzieje (są wyjątki ale mało ich).

Sandboxowe gierki to wiadomo wychodzisz zwiedzasz jeździsz latasz\ robisz co chcesz, i nie jest tak przeszedłem - grę i d ■■■■, jedyne co zostało to zmienić poziom trudności, a tak to w grach z otwartym światem grasz 30h i jeszcze nie wieje nudą dalej możesz się bawić zwiedzać - ale to tylko moje zdanie.

Brawo Ty!
W tym momencie zostałeś kupiony przez marketingowców. Jak w 90% przypadków końcowy produkt będzie 99% inny od pokazanego na tych filmikach.
Moja rada? Kubeł zimnej wody na łeb i trochę szerszego spojrzenia na świat który jest okrutny. A w tym przypadku chce cię odrzeć z kasy wykorzystując naiwność takich jak Ty.

nikt mnie nie kupił
to nie nowy dev na rynku widać jak cztery poprzednie są piękne kolorowe otwarte pomysłowe
tylko teraz nie będzie wyspy tylko wioska

i nie spodziewam się downgradu jak w przypadku wieśka czy watch dog
może będzie nawet jak gta V na modach foto realistyczne ulice domy niebo poprawianie grafiki (i tak przesadzone nie skorzystałem).

mamy teraz AMD RYZEN 8 RDZENIOWE 16 WĄTKOWE , takie chipy na płytach i takie przepustowości TAKIE KARTY GRAFIKI że nie ma co się cofać z postępem grafiki i odległości widoku terenu :slight_smile: