Far Cry Commando - wiecie coś o tym?

Far Cry Commando - wiecie coś o tym? Znalazłem na PEWNEJ stronce info o tej grze ale strony nie podam ze wzgledu na regulamin :wink:

Producent: nieznany

Wydawca: nieznany

Kategoria: gry akcji/FPS

Data premiery: 2005

Nośnik: 3CD

Wymagania sprzętowe: Pentium III 1000 Mhz, 256 MB RAM, karta graficzna 64 MB, Windows 98SE/Me/XP/2000 (t.j. takie jak dla Far Cry).

Gra w scenerii Far Cry oparta na motywach filmu “Commando” z A. Schwarzeneggerem w roli głównej.Klasyka; kto widział ten film - wie o co chodzi, reszta niech obejrzy.

Gra wykorzystuje silnik Far Cry.

Jest to gra samodzielna - nie wymaga żadnej podstawki.

Produkcja rosyjska (t.zw. “russkij projekt”).

Pogadajmy troche o tej produkcji… Kto to zrobił? Wiem że w Rosji, jeśli ktoś ma więcej info na temat tej gry to proszę niech tu coś napisze. Pozdro.

Może to jakiś Mod, albo jakiś nieoficjalny dodatek. Pierwsze słysze o tym. Albo jakiś głupi żart :stuck_out_tongue:

Źart to nie jest, wydaje mi sie że jacyś ruscy programiści przerobili całkowicie Far Cry’a na te gre Far Cry Commando - to jakby nieoficjalna nastepna część na PC, tu okładka :):

re-9b08f4f07c106f83cd2155f1aa1b56a2fa6daa4a.jpg

coś o tym słyszałem że są dodane mody … i chyba zamiast tygrysów są dinozaury albo odwrodtnie :slight_smile: a i to produkcja ruskich