Far cry

Witam, mam problem z przejściem rundy w której przelatuje się nad woda na statek z którego pakują do mnie bazuką po wyladowaniu na nim i podłozeniu ładunku wybuchowego przylatuje śmigłowiec którego w zaden sposób nie mogę zniszczyć. Co trzeba zrobić? statek cały czas tonie więc nie ma dużo czasu a w wodzie nie mozna strzelać . Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam. :slight_smile:

krystiankawa

Wejdź najwyżej jak możesz i strzelaj. :smiley:

Moja konfiguracja komputera :

Procesor Intel Celeron 2,8ghz podkręcony na 3.2ghz

Pamięć DDR2 Goodram 512mb

Płyta główna Asrock 775i915p

Karta graficzna Radeon X550 256 mb

Dysk WD 80 GB

Nagrywarka DVD

Zasilacz 450W Chieftec

Jak dam w grze detale na full to działa z opuźnieniem nie tnie się tylko lekkie opuxnienie jest wiecie czym to może być spowodowane? mi się wydaje że za mało ramu ?

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

moze masz jakieś syfy na kompie co Ci spowalniaja kompa.Ale wygląda to na brak ramu bo tez mam 512 i niektore gierki tez nie tna tylko w niektorych momentach spowalniaja.

miałem ci skopiowac tekst z poradnika bo zakupilem ta gra w ekstra klasyce ale cos nie moge skopiowac z adobe readera! więc tak na ten helikopter potrzeba od 8 -10 strzal z bazooki więc trzeba oszczędzac pociski! ale jest jeszcze jeden sposób żeby nie męczyc sie bazzoką! weż(jeśli masz) Karabin szturmowy OICW i daj na tryb odłąmkowy ( odłamkiem łatwiej trafic niż bazooką! gdy juz wystrzelisz wszystkie odłamki dokończ dzieła bazooką! jeśli statek sie zatopi wpłyń na pobliskie wysepki i z nich dobij helikopter!

skopałem mu tyłek