FAR Manager nie zapisuje postępu pracy

Witam mam problem z modowaniem K770 mianowicie wgralem sobie do Flash menu do softu i wgrałem plik Customize_update.xml tak bym mógł zastosować FlashMenu na sofcie z Ery. Jednak o dziwo flash menu nie działało. Po ponownym wejściu w softa okazało się… że FAr tylko “na niby” kopiuje pliki a później po resecie fona moim plików które ostatnio skopiowałem przez FARa do softu niestety nie ma. Co zrobić by FAR naprawdę kopiował dane?

Nie wiem jak reszta plików, ale customize_update.xml znika po tym jak zostaną wprowadzone zmiany w nim zawarte.

hmm… więc może spróbować jeszcze raz wgrać flash menu?

Spróbuj wgrać przez XS++ jeśli obsługuje Twój telefon.

mam cid53 i XS++ nie czyta mi telefonu przez co nawet kopii GDFSa nie moge zrobić Ogólnie jak wgram sobie pliki swf na karte pamięci to działają- a wczesniej nie działał czyli coś sie zmieniło. Teraz chodzi tylko o ustawienie tego swfa w menu :slight_smile:

http://centrumse.pl/forum/index.php?sho … t&p=263678 Więc nic nie zdziałasz FARem.

zdziałam far zawsze działa niezależnie od CIDa. Szukałem pliku DisableFlashMenu.swf w tpa>preset>system>desktop>flash jednak tam nie ma tego pliku jest jakiś Aperture.swf czy może być sytuacja tego typu że właśnie plik aperture.swf to jest disableflashmenu.swf o innej nazwie? Czy w FAR da się kopiowac pliki z softu do pulpitu? Zanim usunę ten plik aperture chcialbym zrobić jego kopię gdzieś na pulpicie.

Da się kopiować, wystarczy ustawić katalog w drugim panelu i wybrać Copy :smiley:

Chyba nie przeczytałeś dokładnie tematu na CSE:

Arek:

"gdzieś tu wyczytałem że podobno gdy telefon jest z Ery to wystarczy wgrać tylko kustomizację. czy ktoś mógłby zrobić podobny tutorial?"


radekg32:

"nie wystarczy wgrac "tylko" customizacji[operatorzy blokuja od poczatku flash menu,dlatego jest potrzeba wgrania czystego softu],musisz wgrac caly komplet-main , fs i custom...., a co do tutoriala to jest tego pelno na forum."

a mógłbyś dać poradnik jak poprawnie wgrać czysty soft? Bo ja sie nie łape w tych mainach i innych. Myślę że jak wgram czysty soft to wszystko będzie chodzić…

Niestety, wgrywałem soft tylko do W800i i W850i ponad 2 lata temu :smiley: Prawdopodobnie będziesz miał problem z tym CIDem. Poszukaj dobrze tutaj.

Tak na szybko: LINK.