Farba do pokoju gracza

Witam poszukuje spoko koloru ciemniejszego antyalegriczego , by pasował do brązowych mebli i paneli .
Po prostu wpisujcie na sztywno odcień i nazwę fírmy - bo już się przejechałem na jednej (jak patrzę na ściane to rzygam bo odcień zupełnie inny, a mogłem zerknąć na fanpage jak dają jedną gwiazdki hejtują).
Proszę o propo… Pokój nie duży więc cena nie gra już roli ! Byle by ładnie było.

Ja mam farbę tej firmy - https://beckers.pl/ odcień dobierzesz pod własne preferencje. Ja mam jasno zielony … przynajmniej nie muszę ładować “green screena” :slight_smile:

Beckers Designer Colour
Mat Wodorozcieńczalny

Dodawałeś jakieś wody ?

Jak dla gracza to ciemna zieleń pod chroma key w razie nagrywania siebie :stuck_out_tongue:

Obecnie farb się nie rozcieńcza chyba że producent wyraźnie tak nakaże.

1 polubienie

Nie pamiętam takich farb, które trzeba było rozcieńczać, chyba za młody jestem :wink:

W Usterce było nie dawno o tym wspomniane ale już nie pamiętam nazwy. Pamiętam tylko że jak byłem całkiem mały to się tego stosowało. Chyba były bez koloru i stosowało się barwniki do nich. Przynajmniej ja to tak zapamiętałem z dzieciństwa a stary nie jestem dopiero 20 wiosen :wink:

Barwniki to co innego. Nadal się stosuje, chociaż już rzadziej bo każdy woli z mieszalnika mieć pewny kolor :wink:

A jak ten kolor ma wpłynąć na powodzenie gracza w rozgrywkach sieciowych?