FarCry problem z noktowizorem

Witam!Jak w temacie.Gram sobie beztrosko w FarCry(po raz kolejny),dochodzę do momentu,w którym trzeba użyć noktowizora.I dzieje się rzecz następująca:obraz staje się ciemny.Postacie ,które noktowizor ma wykrywać wyglądają prawidłowo,ale niestety na reszcie lewelu panują prawie egipskie ciemności.Co uprzykrza mi trochę życie.Zabawne,bo wcześniej gra chodziła prawidłowo.Także noktowizor działał poprawnie.Zmieniłem sterowniki do karty graficznej(geforce 8500gt,nie ma się czym chwalić),Czyżby to było problemem?Acha i mam odinstalowane wszystkie niestandardowe kodeki(kaaza i xp codec pack),bo Silent Hunter3 ich nie lubi(może to to?).Może ktoś zna przyczynę kłopotów z noktowizorem.Wydaje mi się ,że na nowych sterownikach graficznych gra powinna działać prawidłowo,w końcu to nie taka stara gra.

Ja ma problem z przejsciem 15 level ostatnia misja jestem na łodzi musze ja wysadzic idz na dziub okretu i przylatue jakis gość samolotem mam go “sciagnac” ale samolot zachowuje sie jak by byl niesmiertelny!! :!: :!: :!: Mozna go strzelic 8 razy bazuka i co i nic… jest caly a lajba napelnia sie woda!!

A co do twojego problemu To mi sie wyjadje ze sterowniki i wszystko inne masz dobrze ale zle zestorojny monitor zmien kontrast gamme

brightness monitora i powinno zalatwic sprawe…

To nie jest ostatnia misja.W ten helikopter trzeba strzelać do bólu,aż zacznie się palić i odleci.Nie zestrzelisz go To boss.Jak wystrzelasz rakiety ,strzelaj z granatnika,z czegokolwiek ,byle dużo.Dasz rade:)

Możliwe ,ze sterowniki.To nie monitor.Na tych ustawieniach działało.

A ustawienia Gammy i innych ostawień graficznych gry? Sterownik miał by błąd wtedy gdy Gra nie odpalała by ci się wg nie miała by 3d a nawet jeśli masz słabsza kartę niż wymaga gra włączy ci się będzie ciąć ale będzie działać pokombinuj w ustawieniach samej gry CHYBA ze nie tylko FAR CRY chodzi ci w ten sposób… Dzieki za podpowiedz…

Na moim GF8500GT chodzi i Crysis.Ta karta ma 512 mb ram i 128 bitowa szyne pamięci.Kupiłem grę w serii extra klasyki i są kłopoty.Tu gamma nie ma nic do rzeczy.Podczas normalnej gry jasność obrazu jest jak trzeba.Po prostu ,jak włączam noktowizor,obraz miast zielony staje się czarny prawie.Postacie zaś wyglądają tak jak powinny.Różne odcienie bieli i czerwieni.Wiem,że zmieniłem sterowniki.Ale nie sądze żeby to było to.To dość nowa gra.Powinna na nowych działać bez problemu.I jeszcze jedna rzecz.Jak gram w multi znika mi podczas strzelania jeden karabin,ten z granatnikiem.Acha,i odkąd grałem po sieci znikła trawa,pomimo maxymalnych ustawień grafiki.

JUŻ WIEM! !!