FAT 32 do NTFS

Witam,

Przed napisaniem tego tematu szukałem na forum odpowiedzi na mój problem, lecz z tego co znalazłem to nie wiele zrozumiałem.

Otóż mam taki porblem :

Jakiś czas temu oddałem komputer do serwisu, bo były z nim różne problemy (m.in. dysk padł). Cóż otrzymałem nowy, odrazu z zainstalowanym Windowsem XP. Posiadam jeszcze drugi dysk na którym znajduje się bardzo dużo danych, których nie chciałbym utracić. Podczas kopiowania danych z dysku z danymi na ten z Windowsem XP lub podczas robienia cokolwiek na nim, komputer się zacina. Zauważyłem, że Windows XP jest na dysku z systemem plików NTFS, a dane są na dysku z systemem plików FAT 32. Czy da się coś zrobić, by przerzucić te dane na dysk z Windowsem ?

Z góry dziękuję za pomoc

Wstawili ci nowy dysk i odrazu zainstalowali sys. a drugi zostawili tak ?? .

Odaj spowrotem z reklamacją i niech coś z tym zrobią . Chciałeś pewno pełno sprawny , a nie jest. :smiley:

Tak, wstawili nowy dysk i zainstalowali system.

Tylko, że znowu musiałby czekać grubo ponad tydzień, a nie mam na to czasu. Nie ma jakiegoś innego sposobu ?

Ja bym nic nie kombinował . Coś zle zrobisz i bedzie problem. Zwalą na ciebie.Mało tego -dane mogą zrobić , fiuuuuu. :smiley:

Powiedz że zależy Ci na danych , niech z nimi nic nie kombinują.

Oddałeś do naprawy i oczekujesz naprawy. Pełnej a nie połowicznej. Dysk przed był sprawny a teraz nie.

Sprawdz czy ten drugi ma gwarancję.