Fatal Error Macromedia Projectora


(Chrupek14) #1

Witam. Chciałem sobie odtworzyć teraz na kompie oryginalną płytę z muzyką, ale jest problem. Dałem prawym na ikonke płyty i otwórz, następnie pokazały się wszystkie pliki i kliknąłem na "RUN_ME", następnie w okienku pokazała się okładka płyty i wyskoczył błąd "A Fatal Error has occurred. Click OK to Quit." Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem??


(goomish) #2

Najwyraźniej padłeś ofiarą jakiejś kretyńskiej aplikacji będącej elementem zabezpieczenia antypirackiego. Masz Vistę lub 7-kę? Pewnie ta aplikacja flashowa próbuje grzebać gdzieś w systemie a ten mu nie pozwala (prawa dostępu).

Na twoim miejscu bym to po prostu ol… zignorował i po prostu spróbował zrzucić płytkę na dysk, do mp3. A oryginalną płytkę głęboko do szuflady, jakby się jakiś antypiracki fanatyk przypi…

Gorzej, jeżeli nie da się tego zrobić tak po prostu, “normalnie”. Bo wtedy trzeba kombinować. A co i jak wykombinować, żeby działało, przekracza niestety poza zakres tematyczny tego forum.

PS. A w sposób “ręczny”, czyli płyta w napędzie, odpalony program, w którym zwykle odtwarzasz AudioCD i Plik-> otwórz płytę Audio nie działa?


(Chrupek14) #3

Mam XP-ka :slight_smile: Działa sposób, że klikam prawym na ikonke płyty i “Odtwórz dysk audio CD” i odtwarza mi w WMP, ale dziwne, że w Winampie nie pójdzie :expressionless: