Fatal Error Macromedia Projectora

Witam. Chciałem sobie odtworzyć teraz na kompie oryginalną płytę z muzyką, ale jest problem. Dałem prawym na ikonke płyty i otwórz, następnie pokazały się wszystkie pliki i kliknąłem na “RUN_ME”, następnie w okienku pokazała się okładka płyty i wyskoczył błąd “A Fatal Error has occurred. Click OK to Quit.” Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem??

Najwyraźniej padłeś ofiarą jakiejś kretyńskiej aplikacji będącej elementem zabezpieczenia antypirackiego. Masz Vistę lub 7-kę? Pewnie ta aplikacja flashowa próbuje grzebać gdzieś w systemie a ten mu nie pozwala (prawa dostępu).

Na twoim miejscu bym to po prostu ol… zignorował i po prostu spróbował zrzucić płytkę na dysk, do mp3. A oryginalną płytkę głęboko do szuflady, jakby się jakiś antypiracki fanatyk przypi…

Gorzej, jeżeli nie da się tego zrobić tak po prostu, “normalnie”. Bo wtedy trzeba kombinować. A co i jak wykombinować, żeby działało, przekracza niestety poza zakres tematyczny tego forum.

PS. A w sposób “ręczny”, czyli płyta w napędzie, odpalony program, w którym zwykle odtwarzasz AudioCD i Plik-> otwórz płytę Audio nie działa?

Mam XP-ka :slight_smile: Działa sposób, że klikam prawym na ikonke płyty i “Odtwórz dysk audio CD” i odtwarza mi w WMP, ale dziwne, że w Winampie nie pójdzie :expressionless: