Fatalny update Steama

Wczoraj wieczorem miał miejsce update platformy Steam. A co po nim? Mi się zawiesił komputer, a po restarcie okazało się, że nie mogę stworzyć serwera (pamięć nie może być “read”) w Counter-Strike: Source, a mój kolega w ogóle nie może odpalić żadnej gry korzystającej ze Steamu. Ktoś jeszcze ma podobny problem?

U mnie ze Steamem jest wszystko ok. Moze masz pirata (non-steam) ?

Nie, nie, 100% oryginał. Zaczęło się po wczorajszej aktualizacji. Nie mogę tworzyć serwerów (gra się wywala), a kumpel (też oryginał) w ogóle odpalić CS’a.

Trzeba poczekac.

Nie tylko Ty masz takie problemy.

Napewno zaraz bedzie nowy update ktory to naprawia.

Uff, przyznam szczerze, że trochę mnie uspokoiłeś, bo reinstalacja tego wszystkiego i pobieranie uaktualnień mi się nie widzi. ;]

Sam obecnie nie moge sie polaczyc z wiekszoscia serwerow poniewaz nie zostaly zaaktualizowane.

W tym wypadku trzeba poczekac :slight_smile:

A sprawdź czy możesz założyć serwer do gry z botami i czy Ci się nie wykraczy gra przy zakładaniu.

Mi też się porąbało conieco :smiley: Nie moge z botami grać :/, i do niektórych serwów sie nie da wbić, eh…

No to dobrze. :smiley: Znaczy, nie jestem sam. :stuck_out_tongue: BTW: rotfl GIF.

BTW gifa usunąłem ze względu na zawarte w nim wulgarne słownictwo (to nic, że po angielsku - akurat te słowa większość rozumie).

Heh szkoda, pasował do topica :smiley: :smiley: :smiley: