Favicona portalu

Ciekawe co wtedy redaktorzy do garnka wkładali, skoro jeszcze była kasa na hot-zloty i szybki rozwój portalu, a tam tylko jedna reklama w rogu.
Pewnie z Caritasu kradli :laughing:

Kiedyś to było…

1 polubienie

Myślę, że w pewnym momencie pensje przestały ich zadowalać i szukali sposobu na maksymalizację zysków każdym możliwym sposobem, a więcej kasy i stałą pensję dadzą Ci tylko molochy - reklamy wystarczają może małym redakcjom. Niestety strony takie jak DP godzą się na wchłonięcie, bo wszystkim marzy się duży zarobek z jednego źródła by nie musieć łapać się dodatkowych prac. Problem w tym, że z takim podejściem użytkownicy potem dostają miałkiego w treść twora, który coraz większymi bzdetami się zajmuje, a co drugi artykuł to krypto-reklama jakiegoś badziewia.

Można zamknąć wątek, jest wyżej odpowiedź redakcji na pytanie.

1 polubienie

No cóż ja nie widzę żadnej konkretnej odpowiedzi. Jedynie się można domyślić, jak jest w odpowiedzi @LORDEK. Natomiast guru (Redakcja) milczy. :slightly_smiling_face:

Bo czasy, kiedy redakcja prowadziła dialog z userami, już minęły.

1 polubienie

Specjalnie dla Ciebie jest zaznaczona odpowiedź redakcji jako rozwiązanie, nie dziękuj. :slight_smile:

Widzę, tym razem jej nie wyłączałem, bo pasuje :smiley:

Widocznie tak ma być, prawda @p.spaczek ? Teraz lepiej się patrzy

Widziałem to jedzenie popcornu. Ale nadal brak konkretnej odpowiedzi. :slightly_smiling_face:

sam wcina popcorn nawet się nie podzielił :laughing:

Przeglądnij forum :wink: w wątkach o webdevie staram się pomagać jeżeli mam możliwość i czas ;).

W wątku przeszliśmy od logotypu, do tego jak strona wyglądała na przestrzeni lat. Do tego wątku mój komentarz. Jasne jest, że nie byłoby możliwie przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych.

Jestem z redakcji ale jednocześnie jestem też użytkownikiem jak każdy inny. I jako użytkownik, czytające niektóre teorie, mogę skomentować to co czytam?

Chyba ze nie a gif to jakaś obraza. W takim razie przepraszam, smarkacz jeszcze ze mnie :slight_smile:

To jest konkretna odpowiedź. Oczekiwałeś innej? Serio?

Tylko że favicon może używać przezroczystości jak każda ikona. Doucz się.

1 polubienie

Po prostu, zostawiłem komentarz pod wątkiem, gdzie zaczęto odkopywać stary design strony :slight_smile:

1 polubienie

A tak mocno krzyczeli że brak logo unowocześni ten portal.
Na razie na forum mamy nowe logo które można poobracać o 180 stopni w te i wewte. Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba -wygląda koszmarnie.

Trudno by coś ładnie wyglądało po zmniejszeniu do 32x32 px lub 16x16 px.

Ciężko nazwać to logiem czy logotypem, to tylko dwie litery napisane bezszeryfową czcionką, może nawet darmową :smiley: Mogliby to chociaż jakimś okręgiem opisać czy coś… :thinking:

Dla mnie napisanie dwóch literek to porażka. Moim zdaniem loga się odświeża a nie całkowicie zmienia. Ludzik zawsze był symbolem tego portalu i ja bym chciał aby został ,może w odświeżonej wersji ale tak by gdy na niego spojrzy osoba znająca poprzednie logo domyśliła się ,że to dalej logo dp.