Favicona portalu

(pocolog) #22

Ciekawe co wtedy redaktorzy do garnka wkładali, skoro jeszcze była kasa na hot-zloty i szybki rozwój portalu, a tam tylko jedna reklama w rogu.
Pewnie z Caritasu kradli :laughing:

(wojtek20124) #23

Kiedyś to było…

1 Like
(p.spaczek) #24

(LORDEK) #25

Myślę, że w pewnym momencie pensje przestały ich zadowalać i szukali sposobu na maksymalizację zysków każdym możliwym sposobem, a więcej kasy i stałą pensję dadzą Ci tylko molochy - reklamy wystarczają może małym redakcjom. Niestety strony takie jak DP godzą się na wchłonięcie, bo wszystkim marzy się duży zarobek z jednego źródła by nie musieć łapać się dodatkowych prac. Problem w tym, że z takim podejściem użytkownicy potem dostają miałkiego w treść twora, który coraz większymi bzdetami się zajmuje, a co drugi artykuł to krypto-reklama jakiegoś badziewia.

(smbody) #26

Można zamknąć wątek, jest wyżej odpowiedź redakcji na pytanie.

1 Like
(Seba228215) #27

No cóż ja nie widzę żadnej konkretnej odpowiedzi. Jedynie się można domyślić, jak jest w odpowiedzi @LORDEK. Natomiast guru (Redakcja) milczy. :slightly_smiling_face:

(freshmeat) #28

Bo czasy, kiedy redakcja prowadziła dialog z userami, już minęły.

1 Like
(smbody) #29

Specjalnie dla Ciebie jest zaznaczona odpowiedź redakcji jako rozwiązanie, nie dziękuj. :slight_smile:

(pocolog) #30

Widzę, tym razem jej nie wyłączałem, bo pasuje :smiley:

(lordjahu) #31

Widocznie tak ma być, prawda @p.spaczek ? Teraz lepiej się patrzy

(Seba228215) #32

Widziałem to jedzenie popcornu. Ale nadal brak konkretnej odpowiedzi. :slightly_smiling_face:

(Remox) #33

sam wcina popcorn nawet się nie podzielił :laughing:

(p.spaczek) #34

Przeglądnij forum :wink: w wątkach o webdevie staram się pomagać jeżeli mam możliwość i czas ;).

W wątku przeszliśmy od logotypu, do tego jak strona wyglądała na przestrzeni lat. Do tego wątku mój komentarz. Jasne jest, że nie byłoby możliwie przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych.

Jestem z redakcji ale jednocześnie jestem też użytkownikiem jak każdy inny. I jako użytkownik, czytające niektóre teorie, mogę skomentować to co czytam?

Chyba ze nie a gif to jakaś obraza. W takim razie przepraszam, smarkacz jeszcze ze mnie :slight_smile:

(smbody) #35

To jest konkretna odpowiedź. Oczekiwałeś innej? Serio?

(smbody) #36

Tylko że favicon może używać przezroczystości jak każda ikona. Doucz się.

1 Like
(p.spaczek) #38

Po prostu, zostawiłem komentarz pod wątkiem, gdzie zaczęto odkopywać stary design strony :slight_smile:

1 Like
(lordjahu) #39

A tak mocno krzyczeli że brak logo unowocześni ten portal.
Na razie na forum mamy nowe logo które można poobracać o 180 stopni w te i wewte. Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba -wygląda koszmarnie.

(krystian3w) #40

Trudno by coś ładnie wyglądało po zmniejszeniu do 32x32 px lub 16x16 px.

(pocolog) #41

Ciężko nazwać to logiem czy logotypem, to tylko dwie litery napisane bezszeryfową czcionką, może nawet darmową :smiley: Mogliby to chociaż jakimś okręgiem opisać czy coś… :thinking:

(xBotekx) #42

Dla mnie napisanie dwóch literek to porażka. Moim zdaniem loga się odświeża a nie całkowicie zmienia. Ludzik zawsze był symbolem tego portalu i ja bym chciał aby został ,może w odświeżonej wersji ale tak by gdy na niego spojrzy osoba znająca poprzednie logo domyśliła się ,że to dalej logo dp.