Fear 2 Nowy czy Używany

Zastanawia mnie co lepiej kupić grę Fear 2 nową czy używaną,chodzi mi głownie o opcję multi player.

To nie robi różnicy bo nikt już nie gra w FEAR 2 w multi.

A czy przypadkiem FEAR 2 nie był przypisywany do konta Steam? W takim wypadku używanego nie kupisz.

Stary Fear można było kupić bez steama,teraz jest do kupienia na Steam.Właśnie nie wiem jak było z Fear 2 bo jeżeli druga część od początku wymagała steam,to kupno wersji używanej nie ma sensu.

Kiedy ja kupowałem FEAR 2 (wydanie Extra Klasyka), to gra wymagała rejestracji na Steam.

Na Allegro znalazłem Fear 2 w wersji pudełkowej/kartonowej ładnie wyglądałby w mojej kolekcji Fear (jeżeli każda wersja) wymaga Steama,to chyba nie ma sensu jej kupować.

Fear 2 jest przypisany do Steam. Ja zapomniałem stary login i mój pudełkowy Fear 2 leży sobie w szafie, tak samo FEAR 1, którego serwery niedawno zamknięto. Tak ogólnie to już od premiery serwery lagowały, było ich mało do tego ciągle rozłączało. Gdybym wtedy wiedział, nie kupiłbym tego szajsu za 120zł. Jak to ze Steam nawet Single Player nie działa bez logowania. :expressionless:

Człowieku ty grę FEAR nazywasz szajsem ??

Nic ciekawego, po prawej stronie ekranu karabin, po lewej cele, no i lewy przycisk myszki do oporu.

Bez logowania nie działa, ale możesz się “zalogować” w trybie offline i wtedy powinno działać.

FEAR przypisany do Steam, więc jak chcesz zagrać w używanego - to popatrz czy sprzedający konto nie ma gry - np zbanowanej :slight_smile:

Nowy. FEAR 2 PROJECT ORIGIN PC PL na Wirtusie kosztuje 6.99 PLN i jeszcze będziesz miał pudełko do kolekcji. Kup sobie jeszcze Homefront (9.99), też do grania konieczny jest Steam. Ciekawą, moim zdaniem, propozycją jest też Frontlines Fuel of War PL. Jedyne 6.99. Nie potrzebuje Steam. Ale na dzień dobry, by grać w sieci, trzeba poszukać i pociągnąć 4 patche. Prawie 2 GB wszystkie.

Z tego co widzę/myślę to Fear 2 jest sprzedawany w tym sklepie w zwykłym plastikowym pudełku,więc te wydanie to nic specjalnego.Jeżeli w MM,Satrunie nie znajdę FEAR 2 to kupię na Allegro wersję platynową.

Ps.Admin temat do zamknięcia.