Fedora 16 Instalacja - błąd systemu plików Ext4

Witam.

Fedora zawsze odstraszała mnie tym, że za każdym razem jak próbowałem do niej siąść oblewała mnie wiadrem zimnej wody wywalając coraz to zmyślniejsze błędy. Teraz nastała era wirtualizacji no i chłopaki wypuścili już wersję 16 - chciałem zobaczyć co oferuje spadkobierca lubianego przeze mnie Red Hat. No ale niestety… Problem pojawił się już przy instalacji. Próbowałem instalacji w najnowszym VirtualBox, gdy nie wychodziło - spróbowałem VMware. Niestety - problem dokładnie ten sam. Już po partycjonowaniu dysków, w czasie instalacji, dokładnie w tym samym miejscu wywala następujący błąd:

fedoraerror.th.jpg

Próbowałem wszystkiego… Partycjonowanie automatyczne, ręczne na wszelkie sposoby - nic, wciąż ten błąd. Szukałem w manualach do fedory, w najczęstszych błędach - jednak nic nie znalazłem. Może ktoś wie co zrobić żeby przebrnąć chociaż przez tą instalację?

a probales sciagnac obraz systemu z innego zrodla? albo ponownie, moze instalacja jest poprostu walnieta

To chyba ostatnia deska ratunku… Ściągam właśnie ISO z innego źródła, jak to nie wypali to spróbuję wersji z KDE, a nie z GNOMem. A jak i to nie wypali to kończę moją przygodę z Fedorą :smiley:

Używam Fedory od wersji 12 i nie zauważyłem Twojej przypadłości. Aktualnie mam na komputerze od dawna 16, jednak dla testów pociągnąłem właśnie F16 iso z ich strony - instalacja bez problemu na nowym VirtualBox. Iso po drodze musiało źle się ściągnąć widocznie.

Problem rozwiązałem - ściągnąłem ponownie, tym razem wersję DVD, nie Live CD. Dzięki wszystkim za pomoc!